Látkové pleny Počet produktů: 296

Moderní látkové systémy všeho druhu - kalhotkové plenky, AIO, SIO či klasické čtvercové plenky. Pouze od českých výrobců, veškeré zboží odzkoušeno na vlastním chlapákovi.

Podkategorie

 • Vše v jednom

  Pro tuto skupinu plen nebudete potřebovat dokupovat svrchní kalhotky. Ty jsou společně se savou vrstvou součástí plen AIO. Přebalování s nimi je nejjednodušší a nejpodobnější jednorázovým plenám, jen bez vytváření odpadu končícího v koši. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2.

 • Svrchní kalhotky

  Svrchní nepropustné kalhotky z PULU či fleesu je nutné použít na kalhotkové, čtvercové či vícevrstvé pleny. Ty z PULU jsou v několika variantách - kolem nožiček olemované fleesem, gumičkou nebo pro 100% jistotu neprotečení dvojtou gumičkou. Fleeseové kalhotky jsou zase více prodyšné a vhodné na noc.

 • Kalhotkové pleny

  V této kategorii najdete kalhotkové pleny novorozenecké pro drobounké prďolky, klasické jednovelikostní vhodné od narození po nočník a také Maxi pleny pro oobr učůránky na noc či pro větší dítka. U některých výrobců je součástí vkládací plenka, která zvyšuje savost. Kalhotkové plenky jsou měkoučké, heboučké a opravdu nic nepropustí. Jen je nutné na ně použít svrchní nepropustné kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř.

 • Čtvercové pleny

   Osvědčené klasické čtvercové pleny, které mají široké spektrum využití ( např. na přebalování, stínění kočárku, k utírání čehokoliv kdekoliv. Na přebalování doporučujeme pleny Extra kvality s vyšší gramáží.

 • Vkládací a separační pleny
 • Doporučené sady

  V této sekci najdete jak sady od známých výrobců za zvýhodněné ceny, tak i námi navržené originální sady, které nikde jinde nenajdete.

 • Tréninkové kalhotky

  Jsou určeny pro trénink na nočníček nebo pro děti praktikující Bezplenkovou komunikační metodu. Tréninkové kalhotky můžete rozepnout a sundat stejně jako plenku, bez toho, že byste museli své dítě kompletně vysvléct, případně i vyzout.

Zobrazeno 1 – 24 z 296 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 296 položek