Svrchní kalhotky Počet produktů: 99

Svrchní nepropustné kalhotky z PULU či fleesu je nutné použít na kalhotkové, čtvercové či vícevrstvé pleny. Ty z PULU jsou v několika variantách - kolem nožiček olemované fleesem, gumičkou nebo pro 100% jistotu neprotečení dvojtou gumičkou. Fleeseové kalhotky jsou zase více prodyšné a vhodné na noc.

Podkategorie

 • PUL

  Nepropustné svrchní kalhotky, které se používají jako top vrstva na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Okolo nožiček dítka jsou olemovány buď gumičkou nebo fleesem a zapínají se na patentky či suchý zip.

 • Fleesové

  Měkoučké fleesové kalhotky značky Lupastro se používají stejně jako PUL svrchňáky na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Vybrat si můžete ze dvou velikostí, aby dítku opravdu krásně seděli a nedělali objemný zadeček. Jsou vhodné i na noc.

 • Vlňáčky

  Vlňáčky z merino vlny jsou maximálně prodyšné. Je to nejzdravější varianta přebalování - jsou vhodné pro citlivou a atopickou pokožku. Navíc mají termoregulační a antibakteriální vlastnosti.

 • Natahovací

  Ideální řešení pro aktivní děti, které se nechtějí nechat přebalit na zádíčkách. Jednoduše a velmi rychle se natáhnou. Vybírat můžete z materiálu PUL nebo prodyšnější vlněné varianty.

Zobrazeno 49 – 72 z 99 položek
Zobrazeno 49 – 72 z 99 položek