Kalhotkové pleny Počet produktů: 68

V této kategorii najdete kalhotkové pleny novorozenecké pro drobounké prďolky, klasické jednovelikostní vhodné od narození po nočník a také Maxi pleny pro oobr učůránky na noc či pro větší dítka. U některých výrobců je součástí vkládací plenka, která zvyšuje savost. Kalhotkové plenky jsou měkoučké, heboučké a opravdu nic nepropustí. Jen je nutné na ně použít svrchní nepropustné kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř.

Podkategorie

 • Novorozenecké

  Plenky, které sednou již od narození a vydrží do 6-7kg (záleží na proporcích miminka a také na výrobci). Můžete vyzkoušet plenky na suchý zip i na snappi sponu. Naučte se přebalit své dítko do chobotové pleny nebo pidipuku!

 • Jednovelikostní

  Jednovelikostní plenky jsou vhodná pro dítka, které jsou již několik měsíců na světě. Většinou sedí miminkům od cca 5-6kg (záleží však na proporcích). Je nutné na ně použít ještě nepropustné svrchní kalhotky.

 • Noční

  Plenky pro ty nejučůranější miminka nebo pro větší dítka, která pouští větší dávky. Nejsavější varianta plenek, které s jistotou vydrží celou noc. Je na ně nutné použít ještě svrchní nepromokavé kalhotky.

 • Natahovací

  Natahovací kalhotkové pleny jsou ideální pro neposedná dítka, která již při přebalování nevydrží ležet na zádech. Mají kapsu, do které se dá vložit vkládací plena pro zvýšení savosti. Je možné je také pro větší děti využít i jako tréninkové kalhotky. Na tyto kalhotky je nutné použít ještě nepromokavé svrchní kalhotky (zapínací nebo natahovací).

Zobrazeno 25 – 48 z 68 položek
Zobrazeno 25 – 48 z 68 položek