Vše v jednom Počet produktů: 63

Pro tuto skupinu plen nebudete potřebovat dokupovat svrchní kalhotky. Ty jsou společně se savou vrstvou součástí plen AIO. Přebalování s nimi je nejjednodušší a nejpodobnější jednorázovým plenám, jen bez vytváření odpadu končícího v koši. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2.

Podkategorie

  • Vše v jednom (AIO)

    "Vše v jednom", to je svrchní nepropustná vrstva a vnitřní savá část pohromadě. U některých výrobců je součástí i vkládací plenka pro zvýšení savosti pro větší dítka. Přebalování je stejně jednoduché jako s jednorázovkou, jen bez konečného odhození do koše:)

  • Sepni do jedné (SIO / AI2)

    Tyto pleny spadají do kategorie "Vše v jenom", jedná se tedy o velmi snadný a pohodlný systém přebalování. Uvnitř nepropustných svrchních kalhotek jsou patentky, na které se zacvakne tvarovaná plena. Na tu se pro zvýšení savosti u větších dětí nebo na noční spánek může nacvaknout ještě vkládací plenka. Vyměňuje se pouze vnitřní plena společně tedy s vkládačkou, svrchní kalhotky se nechávají pro opakované použití. Výhodou oproti klasickým AIO je, že svrchních kalhotek potřebujete jen několik kusů a navíc je můžete kombinovat s jinými typy plen (např. čtvercové, vícevrstvé, kalhotkové).

Zobrazeno 25 – 48 z 63 položek
Zobrazeno 25 – 48 z 63 položek