Kosmetika Počet produktů: 83

Přírodní handmade kosmetika je vyrobená jen pomocí rostlinných másel a olejů, bez zbytečné chemie. Tato kosmetika vám obohatí život krásnou vůní a kvalitním zpracováním. Jakmile ji jednou zkusíte, už se nebudete chtít vrátit ke konvenční kosmetice od velkovýrobců. Dnes vám to řekne o svém výrobku téměř každý, ale tady opravdu platí heslo "vytvořeno s láskou", uvidíte sami. Nabízíme jen české značky a jsme na to pyšní.

Podkategorie

 • Dětská kosmetika

  Přírodní handmade mýdla a masti, které jsou ideální pro citlivou dětskou kůžičku. Potěší i česká výroba.

 • Přírodní deodoranty

  Tuhé, parádně voňavé deodoranty vyrobené pouze z rostlinných másel a olejů, zcela bez škodlivé chemie. Vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Ověřené našimi podpažíčky:)

 • Mýdla, šumivky

  Handmade mýdla, nejen krásně voňavá, ale i supervzhledná. Složená pouze z těch nejkvalitnějších rostlinných másel a olejů. Nově v nabídce i bezobalová mýdla od Naturinky.

 • Krémy

  Pleťové krémy vynikají nejen svoji okouzlující vůní, ale také léčebnými účinky. K nanesení stačí pouze malinkaté množství.

 • Na obličej

  Látkové tampony jsou super ekonomickou variantou a navíc šetří i přírodu. Jsou krásně měkoučké a dají se opakovatelně prát a prát. Kdo přeci jen upřednostňuje klasiku najde zde tampony a tyčinky do uší z organické bavlny.

 • Na vlásky

  Tuhé, čistě přírodní šampony, které dodají vláskům lesk, jemnost a příjemnou vůni dle vaší libosti. Krásně pění a tak vám vydrží pěěěkně dlouhou dobu.

 • Na rtíky

  Balzámy, které se krásně nanáší a vydrží vám na hoodně dlouho. Nejen, že parádně voní, ale mají i léčivé účinky na popraskané rty či na začínající opary.

 • Kosmetické balíčky

  Vyberte si z originálních balíčků s čistě přírodní, handmade kosmetikou. Ve velkém balíčku najdete kombinaci mýdel, šamponu, deodorantu a šumivky do koupele. V minibalíčku objevíte deodorant, mýdlo a balzám na rty nebo i něco jiného. A navíc vše krásně zabalené s barevnou stuhou, takže stačí jen předat :)

Zobrazeno 1 – 24 z 83 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 83 položek