Seznam produktů výrobce Naty (Švédsko)

Naty Nature Babycare je švédská společnost, která byla založena téměř před 20 lety paní Marlene Sandberg - „matkou průkopnicí“, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší jednorázovou plenku. Plenky Naty jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. K jejich výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiály. Velké plus těchto plen je, že jsou z 60 - 70 % vyráběny z přírodních zdrojů a neobsahují parfémy, chlór, latex ani TBT (tributyltin). 

Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná elastická část plenky obepínající dětké nožičky – tyto vlastnosti plenek NATY umožní vašemu dítěti volný pohyb. Díky 100 % přírodnímu vnějšímu plášti jsou perfektně prodyšné a brání zapaření.


Barva jemného potisku plenek má certifikát "OK Compost", potvrzující, že barva potisku neobsahuje zdraví nebezpečné těžké kovy. Plenky jsou certifikovány a doporučovány švédskou "Asthma and Allergy Association". Plenky mají rovněž certifikát FSC. Většina plenky se v přírodě rozloží během 4 let, zatímco běžné plence to trvá neuvěřitelných 400 let.

Zobrazit