Seznam produktů výrobce Moltex (Německo)

Plenky MOLTEX nature no. 1 mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, která sahá až do roku 1961. Mezi největší přednosti značky MOLTEX nature no. 1 patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, minimální eko-dopady, a dnes již přes 50 let specializace na tento produkt.

Plenky srovnatelně s běžnými plenkami na trhu velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Plenky MOLTEX nature no. 1 obsahují extrakt z lístků čajovníku, který efektivně neutralizuje pachy a působí antibakteriálně.


Zdravé plenky MOLTEX nature no.1 se oproti standardním plenkám vyznačují především tím, že jsou z cca 50 % vyráběny z přírodních zdrojů, neobsahují parfémy, chlór ani latex. Díky 100% přírodnímu vnějšímu plášti jsou perfektně prodyšné a brání zapaření. Elastické pásky díky sytému "Comfort Stretch" zaručují, že plenka Vašemu dítěti opravdu padne.


Společnost MOLTEX zaručuje shodu se všemi standardy. Všechny materiály použité pro výrobu těchto plenek jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi a jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů. Plenky mají certifikát FSC.

Zobrazit