Látkové pleny Počet produktů: 661

Nabízíme všechny typy látkových plen od těch nejlepších českých a slovenských výrobců. Moderní látkové pleny jsou zcela jistě trendem budoucnosti, tak pojďte látkovat s námi! U nás si můžete složit celou výbavu a díky množstevním slevám na tom ještě ušetříte. Pokud vám v našem sortimentu chybí nějaká z vašich oblíbených značek či nějaký design pleny, rádi ji pro vás zařadíme do sortimentu či objednáme :-)

Podkategorie

 • Vše v jednom

  Látkové pleny vše v jednom obsahují jak savou část, tak i svrchní kalhotky, takže k nim již není třeba nic dokupovat. Přebalování s nimi je nejjednodušší a nejpodobnější jednorázovým plenám, což ocení nejen maminky, ale zvládnou to s nimi i tátové a zbytek rodiny. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2 pleny.

 • Svrchní kalhotky

  Svrchní nepropustné kalhotky brání vlhkosti dostat se na oblečení. Zároveň jsou však prodyšnější než jednorázové pleny. Svrchní kalhotky mohou být vyrobeny z několika materiálů. Kalhotky z PUL jsou nejpoužívanější, ale nejméně prodyšné. Svrchňáky z fleesu jsou již o něco prodyšnější a ideální na noc. Nejprodyšnější variantou jsou vlněné svrchní kalhotky, které jsou ideální na horké letní dny.

 • Kalhotkové pleny

  Kalhotkové plenky jsou nejsavější ze všech typů látkových plen. Je nutné na ně použít svrchní nepropustné kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř. Plenky se zapínají na snappi sponu, suchý zip či patentky. V nabídce máme celou řadu rozmanitých typů.

 • Čtvercové pleny

  Osvědčené klasické čtvercové pleny, které mají široké spektrum využití ( např. na přebalování, stínění kočárku, k utírání čehokoliv kdekoliv). Na přebalování doporučujeme pleny Extra kvality s vyšší gramáží, které mají vyšší savost.

 • Vkládací a separační pleny

  Vkládací plenky slouží ke zvýšení savosti čtvercových, kalhotkových, AIO či SIO plen. Pro úplně malá miminka budou stačit vkládací pleny krátké, pro větší dítka použijte dlouhé vkládací pleny. 

 • Doporučené sady

  V této sekci najdete jak sady od známých výrobců za zvýhodněné ceny, tak i námi navržené originální sady, které nikde jinde nenajdete.

 • Tréninkové kalhotky

  Jsou určeny pro trénink na nočníček nebo pro děti praktikující Bezplenkovou komunikační metodu. Tréninkové kalhotky můžete rozepnout a sundat stejně jako plenku, bez toho, že byste museli své dítě kompletně vysvléct, případně i vyzout.