Látkové pleny Počet produktů: 1049

Látkové pleny od ověřených českých a slovenských výrobců. Máme skladem více než 1 000 kusů látkových plen od značek Bamboolik, Petit lulu, Anavy, Lillybe, Majab, Breberky, Ella´s House a další. Pokud potřebujete s výběrem poradit, jsme tu pro vás. Preferujete-li čtení, naše online látkovací poradna je plná článků, které vám pomohou se zorientovat a vybrat si systém, který bude vyhovovat přesně vám. 

Podkategorie

 • Pleny AIO (Vše v jednom)

  Pleny AIO (All-in-one) ocení především maminky, které chtějí plenky na co nejrychlejší přebaleníManipulace s látkovými AIO plenami je snadná a jejich údržba je ze všech látkovek nejméně náročná. Dělají také ze všechy typů plen nejmenší objem na zadečku. Systém AIO je nejpodobnější jednorázovým plenám.

 • Svrchní kalhotky

  Svrchní kalhotky jsou základem každé látkovací výbavy. Jsou nepromokavé a nepropustí vlhkost ven na oblečení, udrží ji uvnitř plenky. Pod svrchní kalhotky můžete použít jakýkoliv typ savých látkových plen (vkládací pleny, čtvercové pleny, kalhotkové pleny). Svrchňáčky mohou být vyrobeny z několika materiálů. Nejoblíbenější jsou klasické PUL svrchní kalhotky, nejprodyšnější jsou zase vlněné. Novinkou poslední doby jsou natahovací svrchní kalhotky, ty jsou ideální pro akční dítka, která již při přebalování nechtějí ležet na zádíčkách. Mnoho maminek si je také oblíbilo na noční spánek, nikde totiž miminko neotlačují.

 • Kalhotkové pleny

  Kalhotkové pleny slouží jako vnitřní savá vrstva, která tekutinu absorbuje a je na ně vždy nutné použít svrchní nepromokavé kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř pleny. Kalhotkové pleny jsou nejsavější ze všech typů látkových plen. Můžete se na ně spolehnout nejen přes den, ale i v noci. Pokud potřebujete zvýšit jejich savost u starších dětí, stačí do nich vložit vkládací nebo vícevrtsvou plenu. 

 • Vkládací a separační pleny

  Vkládací a separační pleny jsou nezbytným doplňkem při látkování. Jsou to univerzální plenky, které využijete v průběhu celého látkování na dovycpávání různých tupů plen. Vkládací pleny zvyšují savost látkových plen, ty separační zase udrží dítko v suchu a usnadňují jejich údržbu. 

 • Doplňky k plenám

  Doplňky k látkovým plenám jsou praktické pomůcky, které se snadno vejdou do vaší tašky. Díky nim budete moci vaše dítko kdekoliv a kdykoliv pohodlně přebalit. 

 • Čtvercové pleny

  Klasické čtvercové pleny jsou základem většiny látkovacích výbaviček pro novorozence - jsou levné, variabilní a velmi rychle schnou. Léty prověřené čtvercové pleny mají široké spektrum použití (např. na přebalování, stínění kočárku, k utírání čehokoliv...). Video: Novorozenecký sklad a zvýšení jeho savosti

 • Tréninkové kalhotky

  Tréninkové kalhotky jsou speciální látkové pleny, které jsou určeny pro trénink na nočník nebo pro děti praktikující "Bezplenkovou komunikační metodu" (BKM). Tréninkové kalhotky se natahují jako spodní prádlo a starší dítko se tak může samo učit kalhotky nandavat či stahovat. Některé tréninkové kalhotky mají i patentky na bocích, které umožní rychlé sundání pleny.

 • Výhodné sady plen

  Sady látkových plen se slevou! Námi navržená sada EasyStart je ideální na začátky látkování, kdy si chcete plenky osahat a nechcete investovat moc peněz. Zahrnuje již vše, co k látkování novorozence potřebujete. 

 • Jednorázové eko pleny

  Z velké části rozložitelné ekopleny, které jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Výroba i jejich likvidace je hospodárnější než u běžných konvenčních plen a tak jsou zároveň i šetrnější k přírodě.