Látkové pleny Počet produktů: 536

Nabízíme všechny typy látkových plen od těch nejlepších českých a slovenských výrobců. Moderní látkové pleny jsou zcela jistě trendem budoucnosti, tak pojďte látkovat s námi! U nás si můžete složit celou výbavu a díky množstevním slevám na tom ještě ušetříte. Pokud vám v našem sortimentu chybí nějaká z vašich oblíbených značek či nějaký design pleny, rádi ji pro vás zařadíme do sortimentu či objednáme :-)

Podkategorie

 • Vše v jednom

  Látkové pleny vše v jednom obsahují jak savou část, tak i svrchní kalhotky, takže k nim již není třeba nic dokupovat. Přebalování s nimi je nejjednodušší a velmi podobné jednorázovým plenám, což ocení nejen maminky, ale zvládnou to s nimi i tátové a zbytek rodiny. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2 pleny.

 • Svrchní kalhotky

  Svrchní kalhotky brání vlhkosti dostat se na oblečení. Zároveň jsou však prodyšnější než jednorázové pleny. Svrchní nepropustné kalhotky mohou být vyrobeny z několika materiálů. Kalhotky z PUL jsou nejpoužívanější, ale nejméně prodyšné. Svrchňáky z fleesu jsou již o něco prodyšnější a ideální na noc. Nejprodyšnější variantou jsou vlněné svrchní kalhotky, které jsou ideální na horké letní dny.

 • Kalhotkové pleny

  Kalhotkové pleny jsou nejsavější ze všech typů látkových plen. Je nutné na ně použít svrchní nepropustné kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř. Plenky se zapínají na snappi sponu, suchý zip či patentky. V nabídce máme celou řadu rozmanitých typů.

 • Čtvercové pleny

  Osvědčené klasické čtvercové pleny, které používaly naše babičky, mají široké spektrum využití (např. na přebalování, stínění kočárku, k utírání čehokoliv...). Pro přebalování doporučujeme pleny Extra kvality s vyšší gramáží, které mají vyšší savost. Video: Novorozenecký sklad a zvýšení jeho savosti

 • Vkládací a separační pleny

  Vkládací a separační pleny jsou doporučeným doplňkem při přebalování. Vkládací pleny zvyšují savost látkových plen, ty separační zase udrží dítko v suchu.

 • Plenkové sady

  V této sekci najdete plenkové sady od známých výrobců za zvýhodněné ceny nebo i námi navržené originální sady, které nikde jinde nenajdete.

 • Tréninkové kalhotky

  Tréninkové kalhotky jsou speciální látkové pleny, které jsou určeny pro trénink na nočníček nebo pro děti praktikující "Bezplenkovou komunikační metodu" (BKM). Tréninkové kalhotky můžete rozepnout a sundat, bez toho, aby jste museli své dítě kompletně vysvléct, případně i vyzout.