Svrchní kalhotky Počet produktů: 177

Svrchní kalhotky brání vlhkosti dostat se na oblečení. Zároveň jsou však prodyšnější než jednorázové pleny. Svrchní nepropustné kalhotky mohou být vyrobeny z několika materiálů. Kalhotky z PUL jsou nejpoužívanější, ale nejméně prodyšné. Svrchňáky z fleesu jsou již o něco prodyšnější a ideální na noc. Nejprodyšnější variantou jsou vlněné svrchní kalhotky, které jsou ideální na horké letní dny.

Podkategorie

 • PUL

  Nepropustné PUL svrchní kalhotky, které se používají na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Brání tomu, aby se vlhkost dostala na oblečení. Okolo nožiček dítka jsou olemovány buď gumičkou nebo fleesem a zapínají se na patentky či suchý zip.

 • Fleesové

  Měkoučké fleesové kalhotky se používají stejně jako PUL svrchňáky na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Vybrat si můžete ze dvou velikostí, aby dítku opravdu krásně seděli a nedělali objemný zadeček. Jsou vhodné i na noc. Jen pozor na jejich provlhnutí tlakem např. v autosedačce)

 • Vlňáčky

  Vlňáčky z merino vlny jsou maximálně prodyšné. Je to nejzdravější varianta přebalování - jsou vhodné pro citlivou a atopickou pokožku. Navíc mají termoregulační a antibakteriální vlastnosti.

 • Natahovací

  Ideální řešení pro aktivní děti, které se nechtějí nechat přebalit na zádíčkách. Jednoduše a velmi rychle se natáhnou. Vybírat můžete z materiálu PUL nebo prodyšnější vlněné varianty.