Svrchní kalhotky Počet produktů: 198

Svrchní kalhotky jsou nepromokavé a nepropustí vlhkost ven na oblečení. Pod ně můžete použít klasické čtvercové pleny, kalhotkové či SIO tvarované pleny.  Svrchňáčky mohou být vyrobeny z několika materiálů. Nejoblíbenější jsou klasické PUL svrchní kalhotky, nejprodyšnější jsou zase vlněné. Fleesové svrchní kalhotky jsou něco mezi oběmi variantami - o něco prodyšnější než PUL, ale zase méně než vlna. Novinkou poslední doby jsou natahovací svrchní kalhotky z PUL či vlny, ty jsou ideální pro akční dítka, která již při přebalování nechtějí ležet na zádíčkách. Mnoho maminek si je také oblíbilo na noční spánek, nikde totiž miminko neotlačují.

Podkategorie

 • PUL

  Nepropustné PUL svrchní kalhotky, které se používají na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Brání tomu, aby se vlhkost dostala na oblečení. Okolo nožiček dítka jsou olemovány buď gumičkou nebo fleesem a zapínají se na patentky či suchý zip.

 • Fleesové

  Měkoučké fleesové kalhotky se používají stejně jako PUL svrchňáky na kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny. Vybrat si můžete ze dvou velikostí, aby dítku opravdu krásně seděli a nedělali objemný zadeček. Jsou vhodné i na noc. Jen pozor na jejich provlhnutí tlakem např. v autosedačce)

 • Vlňáčky

  Vlňáčky z merino vlny jsou maximálně prodyšné. Je to nejzdravější varianta přebalování - jsou vhodné pro citlivou a atopickou pokožku. Navíc mají termoregulační a antibakteriální vlastnosti.

 • Natahovací

  Ideální řešení pro aktivní děti, které se nechtějí nechat přebalit na zádíčkách. Jednoduše a velmi rychle se natáhnou. Vybírat můžete z materiálu PUL nebo prodyšnější vlněné varianty.