Kalhotkové pleny Počet produktů: 168

Kalhotkové pleny jsou nejsavější ze všech typů látkových plen. Je nutné na ně použít svrchní nepropustné kalhotky, které udrží vlhkost uvnitř. Plenky se zapínají na snappi sponu, suchý zip či patentky. V nabídce máme celou řadu rozmanitých typů.

Podkategorie

 • Novorozenecké

  Plenky, které sednou již od narození a vydrží do 6-7kg (záleží na proporcích miminka a také na výrobci). Můžete vyzkoušet plenky na suchý zip i na snappi sponu. Naučte se přebalit své dítko do chobotové pleny nebo pidipuku!

 • Jednovelikostní

  Jednovelikostní plenky jsou vhodná pro dítka, které jsou již několik měsíců na světě. Většinou sedí miminkům od cca 5-6kg (záleží však na proporcích). Je nutné na ně použít ještě nepropustné svrchní kalhotky.

 • Noční

  Plenky pro ty nejučůranější miminka nebo pro větší dítka, která pouští větší dávky. Nejsavější varianta plenek, které s jistotou vydrží celou noc. Je na ně nutné použít ještě svrchní nepromokavé kalhotky.

 • Natahovací

  Natahovací kalhotkové pleny jsou ideální pro neposedná dítka, která již při přebalování nevydrží ležet na zádech. Mají kapsu, do které se dá vložit vkládací plena pro zvýšení savosti. Je možné je také pro větší děti využít i jako tréninkové kalhotky. Na tyto kalhotky je nutné použít ještě nepromokavé svrchní kalhotky (zapínací nebo natahovací).