Vše v jednom Počet produktů: 119

Látkové pleny vše v jednom obsahují jak savou část, tak i svrchní kalhotky, takže k nim již není třeba nic dokupovat. Přebalování s nimi je nejjednodušší a nejpodobnější jednorázovým plenám, což ocení nejen maminky, ale zvládnou to s nimi i tátové a zbytek rodiny. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2 pleny.

Podkategorie

  • Vše v jednom (AIO)

    Látkové pleny AIO, nebo-li "Vše v jednom" dělíme na klasické AIO, jejichž součástí jsou svrchní kalhotky, na které se pomocí patentků připíná vkládací plena a obsahuje i separační plenku. Další variantou jsou plenky kapsové, které mají také nepropustnou svrchní vrstvu. Uvnitř nich je kapsa z fleesu či bambusu, do které se dává vkládací plenka. Většina výrobců plenu vyrábí bez vkládacích plen, aby jste si ji mohli dle libosti vycpat přesně jak potřebujete - pro malá dítka krátkou vkládací plenou a pro starší dlouhou vkladačkou či vícevrstvou plenou. Přebalování je stejně jednoduché jako s jednorázovkou, jen bez konečného odhození do koše:)

  • Sepni do jedné (SIO / AI2)

    Látkové pleny SIO / AI2 jsou velmi podobné AIO plenkám a přebalování s nimi je také velmi snadné a pohodlné. A navíc je to savější systém. Uvnitř nepropustných svrchních kalhotek jsou patentky, na které se nacvakne tvarovaná plena, která slouží jako savá vrstva. Na tu se pro zvýšení savosti u větších dětí nebo na noční spánek může nacvaknout ještě vkládací plenka. Vyměňuje se pouze vnitřní plena společně tedy s vkládačkou, svrchní kalhotky se nechávají pro opakované použití. Výhodou oproti klasickým AIO je, že svrchních kalhotek potřebujete jen několik kusů a navíc je můžete kombinovat s jinými typy plen (např. čtvercové, vícevrstvé, kalhotkové).