Vše v jednom Počet produktů: 91

Látkové pleny vše v jednom obsahují jak savou část, tak i svrchní kalhotky, takže k nim již není třeba nic dokupovat. Přebalování s nimi je nejjednodušší a velmi podobné jednorázovým plenám, což ocení nejen maminky, ale zvládnou to s nimi i tátové a zbytek rodiny. V nabídce máme několik variant - kapsové, AIO, SIO či AI2 pleny.

Podkategorie

 • Vše v jednom (AIO)

  Látkové pleny AIO, nebo-li "Vše v jednom", dělíme na dva druhy:

  1. Kapsové pleny, které mají nepropustnou svrchní vrstvu, uvnitř nich je kapsa z fleesu či bambusu, do které se dává vkládací plenka
  2. Klasické AIO pleny, jejichž součástí jsou svrchní kalhotky na které se pomocí patentků připíná vkládací plena a obsahuje i separační plenku - Tyto v nabídce nevedeme

  Většina výrobců plenu vyrábí bez vkládacích plen, aby jste si ji mohli dle libosti vycpat přesně jak potřebujete - pro malá dítka krátkou vkládací plenou a pro starší dlouhou vkladačkou či vícevrstvou plenou. Přebalování je stejně jednoduché jako s jednorázovkou, jen bez konečného odhození do koše :-)

 • Sepni do jedné (SIO / AI2)

  Látkové pleny SIO / AI2 jsou velmi podobné AIO plenkám a přebalování s nimi je také velmi snadné a pohodlné. A navíc je to savější systém. Uvnitř nepropustných svrchních kalhotek jsou patentky, na které se nacvakne tvarovaná plena, která slouží jako savá vrstva. Na tu se pro zvýšení savosti u větších dětí nebo na noční spánek může nacvaknout ještě vkládací plenka. Vyměňuje se pouze vnitřní plena společně s vkládačkou. Svrchní kalhotky se nechávají pro opakované použití. Výhodou oproti klasickým AIO plenám je, že svrchních kalhotek potřebujete jen několik kusů a navíc je můžete kombinovat s jinými typy plen (např. čtvercové, vícevrstvé, kalhotkové).