Seznam produktů výrobce Attitude (Kanada)

Prvotřídní drogerie a dětská kosmetika z Kanady. Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích („worry-free ingredients“), nenajdete zde žádné složky, které by (ač neviditelně) mohly škodit našemu zdraví. Originální obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné. Přírodní výrobky značky ATTITUDE překrásně voní a mají schopnost pěnit. Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů.

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité. >Výrobky ATTITUDE se dnes úspěšne prodávají již ve více než 30 zemích světa.


Pro výrobky ATTITUDE platí:


HYPOALERGENNÍ
Produkty jsou hypoalergenní. To znamená, že mají minimální obsah alergenů. Na základě rozsáhlých výzkumů a analýz je jisté, že jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku.


PŘÍRODNÍ
Všechny produkty jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů. 


CO2 NEUTRÁLNÍ
Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů.


ZDRAVÍ ŠETRNÉ SLOŽKY
Produkty neobsahují žádné rakovinotvorné látky, mutageny a hormonálně aktivní látky pro život bez obav. 

RECYKLOVATELNÝ
Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE #2 plastu, což je plast, který jde nejjednodušeji recyklovat.


NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH & VEGANSKÉ
Všechny produkty jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.


TESTOVÁNO V NEZÁVISLÉ LABORATOŘI
Produkty jsou testovány nezávislou laboratoří pro nepřítomnost rakovinotvorných látek jako jsou etylenoxid a dioxiny.


UDRŽITELNÝ
Svět je nádherný – pojďme ho udržet takový, jaký je. Na cestě od těžby minerálů ke konečnému produktu ATTITUDE vždy snižuje negativní dopad na životní prostředí na minimum.


ECOLOGO CERTIFIKACE
Produkty mají certifikaci EcoLogo. Program EcoLogo kanadské agentury UL pomáhá spotřebitelům identifikovat produkty a služby přátelské k životnímu prostředí. Nejen že ATTITUDE naplňuje standardy programu Ecologo, ale dokonce je svými postupy překonává. Více o této certifikaci.


VYRÁBĚNO V KANADĚ
Každý produkt překonává všechny kanadské kvalitativní a bezpečnostní standardy.

Zobrazit