Doplňky k plenám Počet produktů: 126

Doplňky k látkovým plenám jsou praktické pomůcky, které se snadno vejdou do vaší tašky. Díky nim budete moci vaše dítko kdekoliv a kdykoliv pohodlně přebalit. 

Podkategorie

 • Přebalovací podložky

  Přebalovací podložky jsou praktické na doma i na cesty. Jsou skladné, pratelné a mají nádherný design. Spodní strana látkových přebalovacích podložek je vyrobena z nepromokavého PUL materiálu a tak udrží jakoukoliv nehodu, která se během přebalování přihodí. Mají víceúčelové využití - na přebalování, do kočárku, do postýlky, dětských košíků nebo na cesty. 

 • Pytle na pleny

  Pytle na pleny jsou velkým pomocníkem na odkládání špinavých plen při pohybu venku či na cestách. Můžete si vybrat z různých velikostí - nejmenší jsou parádní na výlety, větší už na vícedenní skladování či dovolenou. I později se dají skvěle využít na mokré plavky, špinavé oblečení a nebo třeba kosmetiku.

 • Ubrousky a slintáčky

  Látkové ubrousky,  stačí jen navlhčit a použít jako klasické vlhčené. Jen je to levnější a zároveň i ekologičtější.

 • Deky a podložky

  Hřejivé a heboučké deky z fleesu, bavlny či minky materiálu. Jsou vhodné do kočárku, autosedačky či do postýlky.

 • Snappi sponka a krytky na...

  Super pomůcka pro zajištění čtvercových či kalhotkových plen. S jejím použitím není šance, že se plenka rozdělá.

 • Plenkovníky

  Praktická pomůcka z zabalení plenek, ubrousků a dalších drobnůstek na výlety či procházky. Šijeme i na zakázku - pokud by jste chtěly ušít stejnobarevný set obal na průkazku + plenkovník nebo se chtěly podívat na více vzorů (je jich v nabídce opravdu dost), kontaktujte nás prosím. Zašleme vám aktuální vzorník látek, ze kterých můžete vybírat. Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.