Doplňky k plenám Počet produktů: 143

Doplňky k látkovým plenám jsou praktické pomůcky, které se snadno vejdou do vaší tašky. Díky nim budete moci vaše dítko kdekoliv a kdykoliv pohodlně přebalit. 

Podkategorie

 • Přebalovací podložky

  Látkové přebalovací podložky jsou praktické na doma i na cesty. Jsou skladné, pratelné a mají nádherný design. Spodní strana látkových přebalovacích podložek je vyrobena z nepromokavého PUL materiálu a tak udrží jakoukoliv nehodu, která se během přebalování přihodí. Jedna látková přebalovací podložka nahradí desítky podložek na jedno použití, s jistotou se prostě vyplatí.

 • Pytle na pleny

  Pytle na pleny jsou nepostradatelným pomocníkem na odkládání špinavých plen při pohybu venku či na cestách. Můžete si vybrat z různých velikostí - nejmenší jsou parádní na výlety, větší už na vícedenní skladování či dovolenou. I později se dají skvěle využít na mokré plavky, špinavé oblečení a nebo třeba kosmetiku.

 • Ubrousky a slintáčky

  Látkové ubrousky,  stačí jen navlhčit a použít jako klasické vlhčené. Jen je to levnější a zároveň i ekologičtější.

 • Deky a podložky

  Hřejivé a heboučké deky z fleesu, bavlny či minky materiálu. Jsou vhodné do kočárku, autosedačky či do postýlky.

 • Snappi sponka a krytky na...

  Snappi sponka je dobrá vychytávka na uchycení skladů ze čtvercových nebo vícevrstvých plen. Využijete ji i na přichycení oušek kalhotkových plenek na snappi sponu. S jejím použitím není šance, že se plenka rozdělá.

 • Plenkovníky

  Plenkovník na látkové pleny je praktická pomůcka, do které se vejde vše co potřebujete k přebalení vašeho miminka na cestách a výletech. Do velkého plenkovníku se vejde kromě pár látkových plen i ubrousky, mastička, kojící vložky, opalovací krém a nebo balzám na rty. Barevně si plenkovník můžete sladit společně i s obalem na očkovací průkazku.