Vkládací a separační pleny Počet produktů: 83

Vkládací pleny zvyšují savost látkových plen, ty separační zase udrží dítko v suchu a usnadňují jejich údržbu. Jedná se o univerzální pleny, které využijete v průběhu celého látkovacího období a zcela určitě by neměly ve vaší výbavě chybět. 

Podkategorie

  • Vkládací pleny

    Pomocí vkládacích plen můžete zvýšit savost čtvercovýchkalhotkových nebo AIO plen. Vkládací pleny jsou vyrobeny z různých materiálů, mají rozmanitou délku, tvar i savost. Bambusové vkládací plenky jsou jedny z nejrozšířenějších a nejpoužívanějších. Vkládačky z konopí vynikají zase svoji savostí a odolností. Novinkou jsou vkládací pleny Thirsties ze směsi biobavlny a konopí, které mají svělé absorpční schopnosti a přitom jsou ultratenké.

  • Separační pleny

    Separační pleny odvádí vlhkost od pokožky miminka a tím ho udržují v suchu. U malých miminek, které mají ještě vaječinku jsou super několikrát pratelné celulózové nebo kukuřičné separačky. U větších dítek zase lépe využijete do nekonečna pratelné flísové separační plenky. 

  • Vícevrstvé pleny a prefoldy

    Vícevrstvé pleny a prefoldy mají univerzální využití a navíc plence přidají super savé schopnosti. Pro nejmenší děti je můžete používat samotné (kalhotkový či JO FOLD sklad) třeba na delší spánek či noc. Pro větší dítka, kterým již savost samotné plenky nestačí, je můžete složit na třetiny a vložit místo vkládací plenky do kalhotkových, kapsových či SIO plen. Obzvlášt jejich vložením do kalhotkové plenky získáte velmi savou noční plenkuVideo: Novorozenecký sklad a zvýšení jeho savosti