Vkládací a separační pleny Počet produktů: 80

Vkládací a separační pleny jsou nezbytným doplňkem při látkování. Jsou to univerzální plenky, které využijete v průběhu celého látkování na dovycpávání různých tupů plen. Vkládací pleny zvyšují savost látkových plen, ty separační zase udrží dítko v suchu a usnadňují jejich údržbu. 

Podkategorie

  • Vkládací pleny

    Pomocí vkládacích plen můžete zvýšit savost čtvercovýchkalhotkových nebo AIO plen. Vkládací plenky jsou vyrobeny z různých materiálů, mají rozmanitou délku, tvar i savost. Velice savé a přesto tenoučké jsou vkládací plenky ze směsi biobavlny a konopí.

  • Separační pleny

    Separační pleny odvádí vlhkost od pokožky miminka a tím ho udržují v suchu. U malých miminek, které mají ještě vaječinku jsou super několikrát pratelné celulózové nebo kukuřičné separačky. U větších dítek zase lépe využijete do nekonečna pratelné flísové separační plenky. 

  • Vícevrstvé pleny a prefoldy

    Vícevrstvé pleny a prefoldy mají univerzální využití a navíc plence přidají super savé schopnosti. Pro nejmenší děti je můžete používat samotné (kalhotkový či JO FOLD sklad) třeba na delší spánek či noc. Pro větší dítka, kterým již savost samotné plenky nestačí, je můžete složit na třetiny a vložit místo vkládací plenky do kalhotkových, kapsových či SIO plen. Obzvlášt jejich vložením do kalhotkové plenky získáte velmi savou noční plenkuVideo: Novorozenecký sklad a zvýšení jeho savosti