Seznam produktů výrobce Caltha

Caltha - latinsky blatouch, ale také značka přírodní kosmetiky ze srdce Moravy. Za značkou stojí Michaela Vaněčková, která se samotnou tvorbou kosmetiky zabývá od roku 2010. Nejdříve zkoušela výrobky na nejbližších členech rodiny a přátelích. Dneska má již stálý okruh příznivců, kteří odebírají produkty na základě dobrých zkušeností. "Vytvářet hodnotné a potřebné kosmetické produkty mi dává v životě smysl a naplňuje mě obrovskou radostí."

Caltha je certifikovaná značka kvalitní, z přírodních zdrojů ručně vyráběné kosmetiky. Ingredience jsou získávány pouze z ověřených zdrojů nejvyšší kvality (Velká Británie, Francie a také Česká republika). Prioritou je výroba takových produktů, které svědčí naší pokožce a které ji pomáhájí s regenerací. 


Každé mýdlo obsahuje včelí vosk, který pokrývá kůži jemným filmem a chrání ji před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Další blahodárnou složkou je med, který kůži zvláčňuje a hydratuje. Med i včelí vosk je získáván od včelaře opakovaně oceňovaného zlatou medailí za kvalitu.

Zobrazit