Látkové vložky Počet produktů: 198

Heboučké, krásně barevné intimky a látkové vložky pro denní i noční nošení. Jsou prodyšné a většina je vyrobena v bio kvalitě. Látkové vložky šetří jak naše peníze, tak i přírodu, protože jsou pratelné a vydrží mnoho let. U nás najdete velmi široký výběr značek.

Podkategorie

 • Intimky

  Látkové intimní vložky jsou velmi slabé a ani neucítíte, že je máte na sobě. Ideálně se hodí mimo menstruaci nebo na začátek či konec cyklu (špinění). Vhodné jsou i pro problémy s inkontinencí.

 • Slipové vložky

  Slipové vložky jsou oproti intimkách o něco silnější - vždy mají alespoň 1 vrstvu savého materiálu navíc. Ty prodyšné (100% bavlna na spodní straně) jsou vhodné hlavně na začátek či konec menstruace nebo jako pojistka ke kalíšku. Slipovky, které mají na spodní straně nepropustnou vrstvu (PUL, PUL froté, Flees) jsou vhodné i na slabou menstruaci či inkontinenci.

 • Denní vložky

  Látkové denní vložky jsou vhodné jak pro slabší, tak i pro silnou menstruaci. Ty, co mají spodní vrstvu z prodyšného materiálu (Bavlna) jsou vhodné spíše pro slabší dny. Vložky, které mají na vnější straně nepropustný materiál (PUL, PUL froté, Flees) vydrží i silnou menstruaci a nemusíte se s nimi bát žádné nehody. Každý výrobce má svůj oblíbený střih, délku a materiálové složení - každá žena si tak může vybrat vložku, která se hodí právě pro ni :)

 • Noční vložky

  Látkové noční vložky jsou vhodné na silnější až velmi silnou menstruaci. Savost některých nočních vložek se dá využít i při šestinedělí. Na spodní straně mají ve většině případů nepropustnou vrstvu (PUL, PUL froté, Flees), takže můžete bez obav a v klidu celou noc spát.

 • Sady vložek

  Sady látkových vložek za zvýhodněnou cenu - různě nakombinované materiály a typy. Ideální jako testovací sada pro ženy, které s pořízením látkovek ještě váhají.