Látkové vložky Počet produktů: 196

Látkové vložky jsou vhodné pro každou ženu. Většina z nich se svojí tloušťkou i savostí může s klidem rovnat těm jednorázovým. Jsou prodyšné, pohodlné, bez zápachu a při správné údržbě vám mohou sloužit i 10let. Látkové menstruační vložky jsou vhodné na dny mimo cyklus, denní nošení, jako pojistka ke kalíšku, na klidný noční spánek nebo při problémech s inkontinencí. Potěší vás jak svým designem, tak i pohodlností při nošení. Látkové vložky jsou vhodné zejména pro ženy, které trpí na časté gynekologické problémy - jejich prodyšnost riziko vzniku zánětů snižuje. I přestože se jedná o větší jednorázovou investici, tak v důsledku jsou mnohem levnější  (návratnost investice je 3-4 roky). Tím, že látkové vložky jsou pratelné mají velký význam i z ekologického hlediska - jednorázové vložky a tampony se rozkládají po stovky let a do půdy se z nich uvolňují látky, které jsou chemického původu.

Podkategorie

 • Intimky

  Látkové intimní vložky jsou velmi slabé a ani neucítíte, že je máte na sobě. Ideálně se hodí mimo menstruaci nebo na začátek či konec cyklu (špinění). Vhodné jsou i pro problémy s inkontinencí.

 • Slipové vložky

  Slipové vložky jsou oproti intimkách o něco silnější - vždy mají alespoň 1 vrstvu savého materiálu navíc. Ty prodyšné (100% bavlna na spodní straně) jsou vhodné hlavně na začátek či konec menstruace nebo jako pojistka ke kalíšku. Slipovky, které mají na spodní straně nepropustnou vrstvu (PUL, PUL froté, Flees) jsou vhodné i na slabou menstruaci či inkontinenci.

 • Denní vložky

  Látkové denní vložky jsou vhodné jak pro slabší, tak i pro silnou menstruaci. Ty, co mají spodní vrstvu z prodyšného materiálu (Bavlna) jsou vhodné spíše pro slabší dny. Vložky, které mají na vnější straně nepropustný materiál (PUL, PUL froté, Flees) vydrží i silnou menstruaci a nemusíte se s nimi bát žádné nehody. Každý výrobce má svůj oblíbený střih, délku a materiálové složení - každá žena si tak může vybrat vložku, která se hodí právě pro ni :)

 • Noční vložky

  Látkové noční vložky jsou vhodné na silnější až velmi silnou menstruaci. Savost některých nočních vložek se dá využít i při šestinedělí. Na spodní straně mají ve většině případů nepropustnou vrstvu (PUL, PUL froté, Flees), takže můžete bez obav a v klidu celou noc spát.

 • Sady vložek

  Sady látkových vložek za zvýhodněnou cenu - různě nakombinované materiály a typy. Ideální jako testovací sada pro ženy, které s pořízením látkovek ještě váhají.