Seznam produktů výrobce Bamboolik

Bamboolik, to jsou léty ověřené moderní látkové pleny a doplňky české výroby. Bamboolikovy produkty vznikají výhradně v České republice, konkrétně na jižní Moravě, v Brně a okolí. V současné době šije jejich produkty pět dílen, z nichž čtyři jsou chráněné. 

Za zrodem Bamboolika stojí dvě zakladatelky: Zuzka Hloušková a Radka Martínková. Zuzka, vystudovaná matematička a původní profesí interní auditorka, je autorkou plenkového systému Bamboolik. V současnosti má ve firmě na starosti především výzkum a vývoj a logistiku. Radka, ekonomka a původní profesí manažerka, je v Bamboolikovi zodpovědná za strategické plánování, rozvoj obchodu a marketingu a finance.


Klíčovou roli ve vzniku i dalším fungování firmy mají dítka zakladatelek. Zuzčiny 3 a Radčiny 2. U Filípka se při hledání „ideální“ pleny zrodila myšlenka, na Šímovi a Sašovi se zkoušelo, že funguje, Markétka a Laura testovaly a pomáhaly dále vylepšovat. 


Výhodou velkého Bamboolikova týmu složeného hlavně z maminek je, že se neustále rodí noví a noví "testeři". „Testováno na vlastních dětech“ u Bamboolika není fráze ale denní realita. :-)Zobrazit