Hračky a kousátka Počet produktů: 107

Originální hračky od malovýrobců jsou nejlepší alternativou k plastovým hračkám. Díky jejich nadčasovému designu a handmade výrobě se jen tak neokoukají a jsou i vhodným dárkem. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka a závěsy na kočárek. Větší dítka se zase zabaví s pexesy či plechovými hračkami.

Podkategorie

 • Chrastítka a kousátka

  Handmade kousátka a chrastítka z přírodního dřeva v kombinaci s bavlněnou přízí. Vhodné pro masáž dásní při růstu zoubků nebo k procvičování zručnosti ručiček.

  Kousátka je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci kousátka, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • K závěšení na kočárek

  Závěs na kočárek zpříjemní děťátku ležení v kočárku, zabaví jeho ručičky a procvičuje jeho motoriku. Může být vytvořený i na objednávku - tedy kombinace barev podle vašich představ, možnost záměny dřevěných tvarů/zvířátek a jeho součástí může být i jméno miminka. Je vytvořen z kombinace materiálů dřevo / potravinářský silikon.

 • Plechové retro hračky

  Klasické plechové retro hračky od českého výrobce Kovap. Vypadají tak jako kdysi. Rádi vzpomínáte?

 • Pexesa a skládačky

  Originální dřevěná pexesa a skládačky, ručně malovaná.

 • Joja a káči

  Klasická dřevěná joja a káči. Starodávné hračky, navíc ručně malované.

 • Pokladničky a tužkovníky

  Dřevěné, ručně malované pokladničky a tužkovníky jsou jak praktickým dárkem, tak i zároveň milou dekorací do bytu, třeba do dětského pokojíčku :)