Hračky, kousátka, klipy na dudlíky Počet produktů: 189

Originální hračky od místních výrobců jsou nejlepší alternativou k plastovým hračkám. Díky jejich nadčasovému designu a handmade výrobě se jen tak neokoukají a jsou i vhodným dárkem. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka, závěsy na kočárek a také kojící korále, které zabaví ruce šmátralky. Větší dítka se zase zabaví s provlékačkami, pexesy či plechovými hračkami.

Podkategorie

 • Chrastítka a kousátka

  Handmade kousátka a chrastítka z přírodního dřeva v kombinaci s bavlněnou přízí. Vhodné pro masáž dásní při růstu zoubků nebo k procvičování zručnosti ručiček.

  Kousátka je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci kousátka, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • Kojící korále a náramky

  Kojící korále jsou velkou pomocí pro matky, kterým už toho od neposedných ruček dítek nezbylo moc na hlavě. Zabaví dítko nejen při kojení, ale i při nošení v šátku či nosítku. Vybírat můžete jak z kombinace dřevěných a háčkovaných korálků, tak i silikonových korálů.

  Korálky je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci korálků či náramků, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • Provlékačky

  Originální provlékací hračky, které rozvíjí jemnou motoriku dítek. Dřevěné a ručně malované české výrobky.

 • Pexesa a skládačky

  Originální dřevěná pexesa a skládačky, ručně malovaná.

 • Joja a káči

  Klasická dřevěná joja a káči. Starodávné hračky, navíc ručně malované.

 • Klipy na dudlík

  Už žádný ztracený či špinavý dudlík! Klip na dudlík ho udrží na suchém a čistém místě vždy. V nabídce máme jak klipy ze silikonových a dřevěných korálků, tak i z dekorační stuhy.

  Klip je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci klipu na dudlík, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • K závěšení na kočárek

  Závěs na kočárek zpříjemní děťátku ležení v kočárku, zabaví jeho ručičky a procvičuje jeho motoriku. Může být vytvořený i na objednávku - tedy kombinace barev podle vašich představ, možnost záměny dřevěných tvarů/zvířátek a jeho součástí může být i jméno miminka. Je vytvořen z kombinace materiálů dřevo / potravinářský silikon.

 • Plechové hračky