Pro ženy Počet produktů: 236

I ženy si mohou vybrat krásný výrobek, který šetří naši planetu. Rozlučte se s jednorázovými a drahými výrobky od velkovýrobců a zkuste alternativu bez zbytečné chemie.

Podkategorie

 • Vložky a intimky

  Menstruační vložky prostě potřebuje každá žena, to je bez debat. O tom, co však na naše nejiitimnější místa vkládáme bychom se zamyslet měly. Bělené a parfemované vložky, které seženete za pár korun v marketu mají dopad jak na naše zdraví, tak i na životní prostředí. A tak alespoň zauvažujte nad použitím pohodlných látkových vložek a nebo vyzkoušejte ekologické alternativy jednorázových vložek, které jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu. 

 • Kojící vložky

  Látkové prsní vložky do podprsenky jsou spolehlivé i při silnějším úniku mateřského mléka. Výbavičku z nich si můžete složit podle toho jak silný únik mléka máte. Kojící látkové vložky z přírodních materiálů také významně snižují riziko vzniku kvasinek či zánětů. 

  Vyzkoušejte i přírodní kosmetiku, která vás příjemně překvapí svým účinkem.

 • Menstruační kalíšky

  Menstruační kalíšky jsou perfektní dámskou hygienickou pomůckou, která je nejen šetrná k přírodě, ale i finančně nenákladná. Jsou vyrobeny z nezávadného lékařského silikonu a jejich životnost je okolo 5-10 let. Na začátku to chce jen trochu trpělivosti a cviku při jeho zavádění. Správně zavedený menstruační kalíšek neprotéká a vy ani nepoznáte, že ho máte. Kdo zkusí, už nemůže jinak:)

 • Kojící polštáře

  Kojící polštáře pro relaxaci těhulek - na podložení nohou, bříška či páteře. Po narození miminka mohou sloužit i jako kojící polštář nebo mantinel, ve kterém si dítko může bezpečně ležet a hrát.

 • Jantarové náhrdelníky a náramky

  Jantarové korálky a náramky jsou krásné nejen na pohled, ale mají v lidovém léčitelství významnou roli jednoho z nejmocnějších kamenů. Jejich nošení se doporučuje se při migrénách, bolestech zubů, pylové alergii či poruchách štítné žlázy. Ulevují od bolesti a dodávají energii.