Ženy Počet produktů: 231

I ženy si mohou vybrat výrobek bez zbytečného odpadu. Rozlučte se s jednorázovými a drahými výrobky od velkovýrobců a zkuste alternativu.

Podkategorie

 • Vložky a intimky

  Precizně šité látkové vložky vhodné na den, jako pojistka ke kalíšku, noc či jen jako slipovka. Potěší vás jak svým designem, tak i pohodlností při nošení. Jsou prodyšné, neklouzají, nezapáchají a při správné údržbě vám mohou sloužit i 10let. Pokud máte raději ty jednorázové, máme je také v nabídce. Jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu. Použité vložky si můžete uschovat do ručně šitého pytle.

 • Kojící vložky

  Měkoučké, pratelné látkové kojící vložky slouží k zachycení mateřského mléka. Výbavičku z nich si můžete složit jak z těch prodyšných pro menší únik, tak i z nepropustných s PUL vrstvou. Prsní vložky z přírodních materiálů také významně snižují riziko vzniku kvasinek či zánětů.

 • Kalíšky

  Kdo zkusí, už nemůže jinak:) Super pomůcka, která je nejen šetrná k přírodě, ale i finančně nenákladná. Kalíšek od českého výrobce vydrží 5-10 let a je v nabídce ve 2 velikostech a 3 tuhostech.

 • Kojící polštáře

  Kojící polštáře pro relaxaci těhulek - na podložení nohou, bříška či páteře. Po narození miminka mohou sloužit i jako kojící polštář nebo mantinel, ve kterém si dítko může bezpečně ležet a hrát.

 • Kosmetické taštičky

  Bavlněná taštička na drobné nezbytnosti ke zkrášlení nebo jako taštička na nabíječky, sluchátka či MP3 přehravač.