Děcka Počet produktů: 773

Péče o dítě může být ještě veselejší a hlavně bez zbytečného odpadu. A když tomu podmínky nepřejí, občas se hodí i nějaká ta jednorázová plenka. Ty ekologické jsou bez zbytečné chemie a nezatěžují tolik přírodu. Máme i originální hračky a oblečení. Vynikají svým designem a jistě nadchnou i vás a vaše blízké.

Podkategorie

 • Látkové pleny

  Nabízíme všechny typy látkových plen od těch nejlepších českých a slovenských výrobců. Moderní látkové pleny jsou zcela jistě trendem budoucnosti tak pojďte látkovat s námi! U nás si můžete složit celou výbavu a díky množstevním slevám na tom ještě ušetříte. Pokud vám u nás chybí nějaká z vašich oblíbených značek, rádi ji pro vás zařadíme do sortimentu či objednáme :)

 • Doplňky k plenám

  Doplňky k látkovým plenám, které zpříjemní přebalování vašemu dítku i vám samotným. Praktické pomůcky, které snadno najdete v tašce a díky nim můžete miminko kdekoliv a kdykoliv pohodlně přebalit.

 • Oblečení

  Originální kousky dětského oblečení od českých malovýrobců. Velmi pohodlný a neokoukaný design, který je do detailu propracovaný.

 • Hračky, kousátka, klipy na...

  Originální dřevěné hračky, ručně vyráběné od místních výrobců. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka a také kojící korále, které zabaví ruce šmátralky. Větší dítka se zase chvíli zabaví s provlékacími hračkami.

 • Koupání

  Děti a voda? To je spousta zábavy. Bez vody to ale zkrátka nejde, a tak tu najdete i super plavky, osušky a žínky. Neoprénové plavky se budou hodit jak na letní koupání, tak i na první lekce plavání.

 • Jednorázové pleny

  Z velké části rozložitelné ekopleny, které jsou vhodné pro citlivou dětskou kůžičku. Výroba i jejich likvidace je hospodárnější a tím také zároveň i šetrnější k přírodě.

 • Do školky nebo školy

  I do školky a školy lze dítko vybavit na svačinu nebo tělocvik látkovými doplňky, které s přehledem nahradí ty plastové. V sortimentu najdete látkové ubrousky a pytlíky na svačinu. Látkové pytlíky a pytle na bačkůrky, náhradní oblečení nebo úbor na tělocvik s krásným dětským designem. Můžete si vybrat buď jednotlivé kousky nebo i již připravené sady.