Děcka Počet produktů: 1010

Péče o dítě může být ještě veselejší a hlavně bez zbytečného odpadu. A když tomu podmínky nepřejí, občas se hodí i nějaká ta jednorázová plenka. Ty ekologické jsou bez zbytečné chemie a nezatěžují tolik přírodu. Máme i originální hračky a oblečení. Vynikají svým designem a jistě nadchnou i vás a vaše blízké.

Podkategorie

 • Látkové pleny

  Nabízíme všechny typy látkových plen od těch nejlepších českých a slovenských výrobců. Moderní látkové pleny jsou zcela jistě trendem budoucnosti, tak pojďte látkovat s námi! U nás si můžete složit celou výbavu a díky množstevním slevám na tom ještě ušetříte. Pokud vám v našem sortimentu chybí nějaká z vašich oblíbených značek či nějaký design pleny, rádi ji pro vás zařadíme do sortimentu či objednáme :-)

 • Doplňky k plenám

  Doplňky k látkovým plenám jsou praktické pomůcky, které se snadno vejdou do vaší tašky. Díky nim budete moci vaše dítko kdekoliv a kdykoliv pohodlně přebalit.

 • Oblečení

  Originální kousky dětského oblečení od českých malovýrobců. Velmi pohodlný a neokoukaný design, propracovaný do nejmenšího detailu.

 • Hračky, kousátka, klipy na...

  Originální hračky od místních výrobců jsou nejlepší alternativou k plastovým hračkám. Díky jejich nadčasovému designu a handmade výrobě se jen tak neokoukají a jsou i vhodným dárkem. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka, závěsy na kočárek a také kojící korále, které zabaví ruce šmátralky. Větší dítka se zase zabaví s provlékačkami, pexesy či plechovými hračkami.

 • Koupání

  Děti a voda? To je spousta zábavy. Bez vody to ale zkrátka nejde, a tak tu najdete i super plavky, osušky a žínky. Neoprenové plavky se budou hodit jak na letní koupání, tak i na první lekce plavání.

 • Jednorázové pleny

  Z velké části rozložitelné ekopleny, které jsou vhodné pro citlivou dětskou kůžičku. Výroba i jejich likvidace je hospodárnější než u běžných konvenčních plen a tak jsou zároveň i šetrnější k přírodě.

 • Do školky nebo školy

  I do školky a školy lze dítko vybavit na svačinu nebo tělocvik látkovými doplňky, které s přehledem nahradí ty plastové. V sortimentu najdete látkové ubrousky a pytlíky na svačinu, látkové pytlíky a pytle na bačkůrky nebo na náhradní oblečení či úbor na tělocvik s krásným dětským designem. Můžete si vybrat buď jednotlivé kousky nebo již připravené sady.

 • Jantarové korálky

  Jantarové korálky jsou léčivé, pomáhají od bolesti, dodávají energii a jsou i krásným designovým doplňkem. Tyto kamínky jsou pravé baltské jantry z malých rodinných litevských dílen a všechny náramky a korále jsou vyráběny ručně. Mají potřebné certifikace a vynikají svojí kvalitou. Korálky pro děti jsou z oblého a ohlazeného jantaru, mají šroubovací pojistný uzávěr a každý korálek je zajištěný pro případ přtržení zvlášť uzlíkem.