Pro děti Počet produktů: 614

Originální dětské hračky, korálky a oblečení od malých českých výrobců. Vynikají svým designem a jistě nadchnou i vás a vaše blízké.

Podkategorie

 • Oblečení

  Originální kousky dětského oblečení od českých malovýrobců. Velmi pohodlný a neokoukaný design, propracovaný do nejmenšího detailu.

 • Hračky a kousátka

  Originální hračky od malovýrobců jsou nejlepší alternativou k plastovým hračkám. Díky jejich nadčasovému designu a handmade výrobě se jen tak neokoukají a jsou i vhodným dárkem. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka a závěsy na kočárek. Větší dítka se zase zabaví s pexesy či plechovými hračkami.

 • Na koupání

  Děti a voda? To je spousta zábavy. Bez vody to ale zkrátka nejde, a tak tu najdete i super plavky, osušky a žínky. Neoprenové plavky se budou hodit jak na letní koupání, tak i na první lekce plavání.

 • Kojící korále a náramky

  Kojící korále jsou velkou pomocí pro matky, kterým už toho od neposedných ruček dítek nezbylo moc na hlavě. Zabaví dítko nejen při kojení, ale i při nošení v šátku či nosítku. Vybírat můžete jak z kombinace dřevěných a háčkovaných korálků, tak i silikonových korálů.

  Korálky je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci korálků či náramků, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • Klipy na dudlík

  Už žádný ztracený či špinavý dudlík! Klip na dudlík ho udrží na suchém a čistém místě vždy. V nabídce máme jak klipy ze silikonových a dřevěných korálků, tak i z dekorační stuhy.

  Klip je možné nechat vyrobit i na zakázku - pokud by jste chtěly vlastnit barevně sladěný setík (kousátko, klip na dudlík, kojící korále, náramek) nebo chcete vytvořit jinou barevnou kombinaci klipu na dudlík, kontaktujte nás prosím. Paleta možných barev je široká a možné je téměř cokoliv :) Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • Jantarové korálky a náušnice

  Jantarové korálky jsou léčivé, pomáhají od bolesti, dodávají energii a jsou i krásným designovým doplňkem. Tyto kamínky jsou pravé baltské jantry z malých rodinných litevských dílen a všechny náramky a korále jsou vyráběny ručně. Mají potřebné certifikace a vynikají svojí kvalitou. Korálky pro děti jsou z oblého a ohlazeného jantaru, mají šroubovací pojistný uzávěr a každý korálek je zajištěný pro případ přtržení zvlášť uzlíkem.

 • Obaly na očkovací průkaz

  Praktický obal na očkovací či těhotenský průkaz s kapsičkou na kartičku zdravotní pojišťovny. Šijeme i na zakázku - pokud by jste chtěly ušít stejnobarevný set obal na průkazku + plenkovník nebo se chtěly podívat na více vzorů (je jich v nabídce opravdu dost), kontaktujte nás prosím. Zašleme vám aktuální vzorník látek, ze kterých můžete vybírat. Doba dodání je obvykle cca 3 týdny.

 • Do školky nebo školy

  I do školky a školy lze dítko vybavit na svačinu nebo tělocvik látkovými doplňky, které s přehledem nahradí ty plastové. V sortimentu najdete látkové ubrousky a pytlíky na svačinu, látkové pytlíky a pytle na bačkůrky nebo na náhradní oblečení či úbor na tělocvik s krásným dětským designem. Můžete si vybrat buď jednotlivé kousky nebo již připravené sady.

 • Dudlíky a lahvičky

  Dudlíky BIBS vás jistě na první pohled zaujmou jednoduchým, minimalistickým designem a širokou škálou barevného provedení. Jsou jednoduché a stylové. Jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, miminka mají rády specifickou a přirozenou chuť a vůni gumy, kterou přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály. Kvalita je samozřejmostí, stejně jako jejich zdravotní nezávadnost.

 • Zavinovačky a hnízdečka

  Zavinovačky a hnízdečka jsou vynikající pomocníci především v prvních měsících miminka. Zajistí dítěti pocit blízkosti a bezpečí.