Pro děti Počet produktů: 625

Originální dětské hračky, korálky a oblečení od malých českých výrobců. Vynikají svým designem a jistě nadchnou i vás a vaše blízké.

Podkategorie

 • Oblečení

  Originální kousky dětského oblečení od českých malovýrobců. Velmi pohodlný a neokoukaný design, propracovaný do nejmenšího detailu.

 • Hračky a kousátka

  Originální hračky od malovýrobců jsou nejlepší alternativou k plastovým hračkám. Díky jejich nadčasovému designu a handmade výrobě se jen tak neokoukají a jsou i vhodným dárkem. Pro nejmenší máme kousátka různých tvarů, rachtátka a závěsy na kočárek. Větší dítka se zase zabaví s pexesy či plechovými hračkami.

 • Na koupání

  Děti a voda? To je spousta zábavy. Bez vody to ale zkrátka nejde, a tak tu najdete i super plavky, osušky a žínky. Neoprenové plavky se budou hodit jak na letní koupání, tak i na první lekce plavání.

 • Kojící korále a náramky

  Kojící korále jsou velkou pomocí pro maminky, kterým nezbedné ručky miminka nedají pokoj ani při kojení a tahají za vlásky a nebo štípají. Zabaví dítko nejen při kojení, ale i při nošení v šátku či nosítku. Vybírat můžete jak z kombinace dřevěných a háčkovaných korálků, tak i silikonových korálů.

 • Klipy na dudlík

  Klipy na dudlík jsou vychytávkou pro maminky i miminka. Už žádný ztracený či špinavý dudlík! Klip na dudlík je vlastně takový řetízek, který drží dudlík v suchu a čistotě. Stačí ho jednoduše připevnit k oblečení miminka a není šance, že by někde v průběhu jízdy kočárkem vypadl a zmizel. V nabídce máme jak silikonové klipy na dudlík, tak i dřevěné.

 • Jantarové korálky a náušnice

  Jantarové korálky jsou léčivé, pomáhají od bolesti, dodávají energii a jsou i krásným designovým doplňkem. Tyto kamínky jsou pravé baltské jantry z malých rodinných litevských dílen a všechny korále a náušnice jsou vyráběny ručně. Mají potřebné certifikace a vynikají svojí kvalitou. Korálky pro děti jsou z oblého a ohlazeného jantaru, mají šroubovací pojistný uzávěr a každý korálek je zajištěný pro případ přetržení zvlášť uzlíkem.

 • Obaly na očkovací průkaz

  Praktický obal na očkovací či těhotenský průkaz s kapsičkou na kartičku zdravotní pojišťovny. Svojí průkazku si můžete sladit s plenkovníkem a mít vše v jednom vzoru.

 • Do školky nebo školy

  I do školky a školy lze dítko vybavit na svačinu nebo tělocvik látkovými doplňky, které s přehledem nahradí ty plastové. V sortimentu najdete látkové ubrousky a pytlíky na svačinu, látkové pytlíky a pytle na bačkůrky nebo na náhradní oblečení či úbor na tělocvik s krásným dětským designem. Můžete si vybrat buď jednotlivé kousky nebo již připravené sady.

 • Dudlíky a lahvičky

  Dudlíky BIBS vás jistě na první pohled zaujmou jednoduchým, minimalistickým designem a širokou škálou barevného provedení. Jsou jednoduché a stylové. BIBS dudlíky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, miminka mají rády specifickou a přirozenou chuť a vůni gumy, kterou přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály. Kvalita je samozřejmostí, stejně jako jejich zdravotní nezávadnost.

 • Zavinovačky a hnízdečka

  Zavinovačky a hnízdečka jsou vynikající pomocníci především v prvních měsících miminka. Zajistí dítěti pocit blízkosti a bezpečí.