Eko Vložky a intimky Počet produktů: 224

Vložky a intimky prostě potřebuje každá žena, to je bez debat. O tom, co však na naše nejiitimnější místa vkládáme bychom se zamyslet měly. Bělené a parfemované vložky, které seženete za pár korun v marketu mají dopad jak na naše zdraví, tak i na životní prostředí. A tak alespoň zauvažujte nad použitím pohodlných látkových vložek a nebo vyzkoušejte ekologické alternativy jednorázových vložek (Eko vložky a intimky), které jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu. 

Podkategorie

  • Látkové vložky

    Látkové vložky jsou vhodné pro každou ženu. Většina z nich se svojí tloušťkou i savostí může s klidem rovnat těm jednorázovým. Jsou prodyšné, pohodlné, bez zápachu a při správné údržbě vám mohou sloužit i 10let. Látkové menstruační vložky jsou vhodné na dny mimo cyklus, denní nošení, jako pojistka ke kalíšku, na klidný noční spánek nebo při problémech s inkontinencí. Potěší vás jak svým designem, tak i pohodlností při nošení. Látkové vložky jsou vhodné zejména pro ženy, které trpí na časté gynekologické problémy - jejich prodyšnost riziko vzniku zánětů snižuje. I přestože se jedná o větší jednorázovou investici, tak v důsledku jsou mnohem levnější  (návratnost investice je 3-4 roky). Tím, že látkové vložky jsou pratelné mají velký význam i z ekologického hlediska - jednorázové vložky a tampony se rozkládají po stovky let a do půdy se z nich uvolňují látky, které jsou chemického původu.

  • Jednorázové eko vložky

    Vložky Naty jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu, jsou biologicky odbouratelné a neobsahují umělé hmoty, chlór, parfémy ani latex. Vložky jsou šetrné k citlivé ženské pokožce a perfektně prodyšné. Proto jsou skvělá alternativa ke klasickým konvenčním vložkám.

  • Pytle na vložky

    Pytel na látkové vložky a jiné drobnosti je velmi praktický jak na doma, tak i na cestách. Je vyroben z neromokavého materiálu a tak v něm můžete uschovat i mokré plavky.