Vložky a intimky Počet produktů: 177

Menstruační vložky prostě potřebuje každá žena, to je bez debat. O tom, co však na naše nejiitimnější místa vkládáme bychom se zamyslet měly. Bělené a parfemované vložky, které seženete za pár korun v marketu mají dopad jak na naše zdraví, tak i na životní prostředí. A tak alespoň zauvažujte nad použitím pohodlných látkových vložek a nebo vyzkoušejte ekologické alternativy jednorázových vložek, které jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu. 

Podkategorie

  • Látkové vložky

    Menstruační látkové vložky jsou příjemné, tenké, spolehlivé a jsou vhodné opravdu pro každou ženu. Většina z nich se svojí tloušťkou i savostí může s klidem rovnat těm jednorázovým. Jejich hlavní výhodou je jejich opakovaná použitelnost - jsou pratelné a při správné údržbě vám mohou sloužit i 10let. Látkové vložky jsou vhodné na dny mimo cyklus, denní nošení, jako pojistka ke kalíšku, na klidný noční spánek nebo při problémech s inkontinencí. I přestože se jedná o větší jednorázovou investici, tak v důsledku jsou mnohem levnější než jednorázové (návratnost investice je 3-4 roky). Jak z ekologického, tak i zdravotního hlediska stojí za to je vyzkoušet.

  • Jednorázové eko vložky

    Vložky Naty jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu, jsou biologicky odbouratelné a neobsahují umělé hmoty, chlór, parfémy ani latex. Vložky jsou šetrné k citlivé ženské pokožce a perfektně prodyšné. Proto jsou skvělá alternativa ke klasickým konvenčním vložkám.

  • Pytle na vložky

    Pytel na látkové vložky a jiné drobnosti je velmi praktický jak na doma, tak i na cestách. Je vyroben z neromokavého materiálu a tak v něm můžete uschovat i mokré plavky.