Kosmetika Počet produktů: 132

Přírodní handmade kosmetika je vyrobená jen pomocí rostlinných másel a olejů, bez zbytečné chemie. Tato kosmetika vám obohatí život krásnou vůní a kvalitním zpracováním. Jakmile ji jednou zkusíte, už se nebudete chtít vrátit ke konvenční kosmetice od velkovýrobců. Dnes vám to řekne o svém výrobku téměř každý, ale tady opravdu platí heslo "vytvořeno s láskou", uvidíte sami. Nabízíme jen české značky a jsme na to pyšní.

Podkategorie

 • Dětská kosmetika

  Přírodní handmade mýdla a masti, které jsou ideální pro citlivou dětskou kůžičku. Potěší i česká výroba.

 • Přírodní deodoranty

  Tuhé, parádně voňavé deodoranty vyrobené pouze z rostlinných másel a olejů, zcela bez škodlivé chemie (zejména hliníku). Vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Ověřené našimi podpažíčky :)

 • Mýdla, šumivky

  Handmade přírodní mýdla, nejen krásně voňavá, ale i krásná na pohled - barevné kombinace či vnoření bylinek z nich vytvoří opravdový doplněk do vaší koupelny. Šumivé bombičky do koupele zase zregenerují vaše tělo, zvláční ho a dodají mu potřebné živiny.

 • Krémy

  Pleťové krémy vynikají nejen svoji okouzlující vůní, ale také léčebnými účinky. K nanesení stačí pouze malinkaté množství.

 • Látkové tampóny

  Látkové tampony jsou krásně měkoučké a dají se opakovatelně prát a prát. Jsou velmi citlivé k pokožce a s přehledem nahradí klasické jednorázové tamponky. Kdo přeci jen upřednostňuje klasiku najde zde tampony a tyčinky do uší z organické bavlny.

 • Šampony a šampuky

  Tuhé, čistě přírodní šampony a šampuky, které dodají vašim vláskům lesk, jemnost a hlavně potřebnou výživu. Krásně pění a tak vám vydrží pěkně dlouhou dobu. Pokud nevíte zda se rozhodnout pro šampuk či tuhý šampon mrkněte na článek zde.

 • Balzámy

  Balzámy, které se krásně nanáší a vydrží vám na hoodně dlouho. Nejen, že parádně voní, ale mají i léčivé účinky na popraskané rty či na začínající opary.

 • Zubní pasty

  Zubní pasty Caltha nabízejí přírodní a jemnou variantu v péči o zuby a ústní dutinu. Každodenním používáním přírodních past nedochází k podráždění dásní či k narušování skloviny. S citem volené složení napomáhá docílit pevných a zdravých zubů a dásní. Základ zubních past je KOKOSOVÝ OLEJ. Jeho všestranné pozitivní účinky jsou diskutovány v mnoha článcích dostupných na internetu. S ohledem na péči o ústní dutinu je třeba vyzdvihnout bělící účinky oleje bez nebezpečí poškození zubní skloviny, jeho příjemnou a osvěžující chuť a vůni a v neposlední řadě schopnost bojovat s bakteriálním povlakem.