Kosmetika Počet produktů: 88

Přírodní handmade kosmetika je vyrobená jen pomocí rostlinných másel a olejů, bez zbytečné chemie. Tato kosmetika vám obohatí život krásnou vůní a kvalitním zpracováním. Jakmile ji jednou zkusíte, už se nebudete chtít vrátit ke konvenční kosmetice od velkovýrobců. Dnes vám to řekne o svém výrobku téměř každý, ale tady opravdu platí heslo "vytvořeno s láskou", uvidíte sami. Nabízíme jen české značky a jsme na to pyšní.

Podkategorie

 • Dětská kosmetika

  Přírodní mýdla, krémy a oleje pro děti, které jsou vyrobeny bez syntetických a konzervačních látek. Jsou ideální pro citlivou dětskou pokožku. Potěší česká výroba.

 • Přírodní deodoranty

  Tuhé, parádně voňavé deodoranty vyrobené pouze z rostlinných másel a olejů, zcela bez škodlivé chemie (zejména hliníku). Vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Ověřené našimi podpažíčky :)

 • Přírodní mýdla

  Handmade přírodní mýdla, nejen krásně voňavá, ale i krásná na pohled. Kvalitní receptury od osvědčených výrobců vás nezklamou. V sortimentu máme mýdla na citlivou pokožku se sklony k atopii, mýdla pro zralou pleť i mýdla na obličej a dekolt.

 • Přírodní krémy a oleje

  Pleťové krémy a masážní oleje, které vynikají nejen svoji okouzlující vůní, ale také léčebnými účinky. Od zaručených českých výrobců přírodní a bio kosmetiky.

 • Látkové tampóny

  Látkové tampony jsou krásně měkoučké a dají se opakovatelně prát a prát. Jsou velmi citlivé k pokožce a s přehledem nahradí klasické jednorázové tamponky. Kdo přeci jen upřednostňuje klasiku najde zde tampony a tyčinky do uší z organické bavlny.

 • Šampony a šampuky

  Tuhé, čistě přírodní šampony, šampuky a kondicionéry, které dodají vašim vláskům lesk, jemnost a hlavně potřebnou výživu. Krásně pění a tak vám vydrží pěkně dlouhou dobu. Pokud nevíte zda se rozhodnout pro šampuk či tuhý šampon mrkněte na článek zde.

 • Balzámy na rty

  Balzámy na rty, které se krásně nanáší a vydrží vám na hoodně dlouho. Nejen, že parádně voní, ale mají i léčivé účinky na popraskané rty či na začínající opary. 

 • Zubní pasty

  Zubní pasty Caltha nabízejí přírodní a jemnou variantu v péči o zuby a ústní dutinu. Každodenním používáním přírodních past nedochází k podráždění dásní či k narušování skloviny. S citem volené složení napomáhá docílit pevných a zdravých zubů a dásní. Základ zubních past je KOKOSOVÝ OLEJ. Jeho všestranné pozitivní účinky jsou diskutovány v mnoha článcích dostupných na internetu. S ohledem na péči o ústní dutinu je třeba vyzdvihnout bělící účinky oleje bez nebezpečí poškození zubní skloviny, jeho příjemnou a osvěžující chuť a vůni a v neposlední řadě schopnost bojovat s bakteriálním povlakem.

 • Šumivky do koupele
  Bombička (šumivka) do koupele, po vhození do koupele začne šumět a uvolňovat výtažky z olejů a bylin. Vznikne tak olejová lázeň s plovoucími bylinami.

  Šumivé bombičky do koupele zregenerují vaše tělo, zvláční ho a dodají mu potřebné živiny.