Seznam produktů výrobce Petit Lulu

Značka Petit Lulu je známá zejména obrovským množstvím vzorů jak bavlněného úpletu, tak i PUL materiálu na svých plenkách. Navíc začali výrobky s PUL materiálem vyrábět z již recyklovaného materiálu a tím jsou zase o krok blíže přírodě. Jejich nejznámější a asi i nejoblíbenější je systém SIO systém, který mají opravdu promakaný. Novinkou jsou také tréninkové kalhotky, které by jste od spodního prádla ani nerozeznali :)

Za začátky firmy Petit Lulu stojí Lucie, která si svou látkovou výbavu ušila pro svého prvního syna v roce 2012. A to i přestože nikdy předtím nešila. Pár dalších kousků plenek vyfotila na Fler a díky nečekanému zájmu maminek se pomalu začal rozjíždět její plenkový byznys.


Manžel Lukáš Lucii v jejích pokusech podporoval od začátku, zakrátko opustil své dosavadní zaměstnání v harrachovském penzionu a vrhl se do plenek naplno. Vytvořil prodejní eshop a vůbec veškeré grafické podklady potřebné pro marketing, včetně loga značky. Lucii se mezitím narodil druhý syn Hugo (2016) a u šicích strojů ji vystřídalo na 12 švadlen. 


Látkové pleny Petit Lulu mají svoji dlouholetou tradici, jako jedni z prvních přišli s velice oblíbeným a do té doby neznámým SIO systémem. V současné době můžete vybírat z desítky krásných vzorů.


Po několikátem stěhování, Petit Lulu nyní sídlí v bývalém objektu jablonecké Bižuterie. Značka Petit Lulu je oblíbená i v zahraničí. Dodává zejména do Německa, Itálie, Nizozemska a dalších evropských zemí. Veškeré materiály, ze kterých vyrábí, jsou atestované pro děti do tří let. Dbá na kvalitu a klientský servis.

Zobrazit