Jednovelikostní Počet produktů: 64

Jednovelikostní svrchní klahotky z PULU jsou nejoblíbenější variantou svrchních kalhotek. Jsou variabilní a péče o ně je snadná. Používají jako nepropustná vrstva na všechny savé plenky ( kalhotkové, vícevrstvé či čtvercové pleny,...). Brání tomu, aby se vlhkost dostala na oblečení a jsou tak základem každé látkovací výbavy. Okolo nožiček mohou být lemovány slabší gumičkou nebo objemnějším, ale neotlačujícím fleesem.

Svrchní PUL kalhotky se mezi sebou liší nejen střihem, ale také tím, co v jejeich vnitřní části můžete najít. Pro maminky, co rády používají čtvercové či vícevrstvé plenky jsou praktické svrchní kalhotky, které uvnitř mají kapsy na obou stranách (v přední i zadní části). Pomocí kapes je vkládací plenka krásně fixována a tolik se nehýbe. Maminky, co si oblíbily SIO systémy zase ocení vnitřní patentky na připnutí savých jader.

Novinkou na trhu je v poslední době tzv. Prodyšný PUL (Superprodyšný PUL, Air+). Jedná se o paropropustnou membránu s vysokou prodyšností. Její výhodou je to, že materiál dýchá a nedochází tak k zapařování a opruzeninám- ideání pro citlivější dítka. Po napuštění vodou nepropustí ani kapičku a přesto jsou funkční a prodyšné. Jedná se o zdravější variantu přebalování než s klasickým PUL materiálem. Tyto kalhotky jsou ideální na častější denní přebalení. Pokud je plenka pod nimi hodně mokrá, může dojít ke kondenzaci par na vnější straně svrchních kalhotek a plenka je pocitově mokrá. Proto tento typ materiálu není vhodný na noční přebalování nebo na delší jízdu v autosedačce, kdy kalhotky mohou provlhat. Prodyšné svrchní kalhotky najdete u výrobců Anavy, Majab, Breberky, Unuo a Bambi Roxy.