Cena dopravy

Jak získat dopravu zdarma?

Při objednávce nad 1 500 Kč je dopravné Zásilkovnou ZDARMA

  • platí pouze pro dopravu v ČR
  • platí jen pro balíčky do 5 kg
  • platba dobírkou je stále zpoplatněna dle ceníku níže

Při objednávce nad 3 000 Kč si můžete vybrat libovolného dopravce z naší nabídky ZDARMA (včetně dobírečného)

Ceník

do 5 kg5 - 10 kg10 - 20 kgDobírka
Zásilkovna (objednávka > 1500 Kč, do 5 kg)0 Kč125 Kč-45 Kč
Zásilkovna75 Kč125 Kč-45 Kč
Zásielkovňa (SK)85 Kč132 Kč--
PPL doručení na adresu115 Kč129 Kč139 Kč-

od 31.3.2021 zboží prostřednictvím tohoto dopravce nezasíláme. Zboží si můžete nechat zaslat pouze postřednictvím Zásilkovny na pobočku a nebo PPL na adresu.

PPL se také používá pro dopravu kojících polštářů.

Mapa výdejních míst sítě Zásilkovna - Tisíce poboček v ČR a SR!

Pokud si přejete zboží zaslat do zemí mimo ČR a SR (Německo, Rakousko, Polsko,....), je to samozřejmě také možné. Nejčastěji zasíláme prostřednictvím Zásilkovny, kde poštovné vychází nejlevněji. Cena se odvíjí od hmotnosti a rozměrů zásilky, a proto nás v tomto případě kontaktujte e-mailem a my vám dáme zpětnou informaci o ceně poštovného.

Jde to i levněji

Pokud vaše objednávka obsahuje zboží malých rozměrů a váhy, např. kojící korále, hračky, kojící vložky, několik kusů látkových vložek, 3-4 ks svrchních kalhotek či 1-2 kalhotkové pleny, je možné zboží zaslat jako doporučené psaní Českou poštou, a to za 59 kč. Pokud vaše objednávka splňuje tato kritéria, po objednání se nám ozvěte a cenu dopravného rádi snížíme. Nevadí, pokud jste platbu již odeslali, rozdíl vám pošleme zpět. Pro platbu dobírkou se k této částce přičítá 45 Kč.

Váha nad 20 kg

Pokud se vám v procesu objednávky zobrazuje pouze osobní odběr, orientační váha zboží, se kterou e-shop pracuje, nejspíš překročila 20 kg (může se to stát při objednání pracích gelů či prášků). V tomto případě nás prosím kontaktujte a my vám spočítáme cenu dopravy dle skutečné váhy zboží.

V případě, že odešlete objednávku s výběrem dopravce a my pak při zpracování zjistíme, že je zásilka těžší než 20 kg, bude účtováno poštovné dle tarifu daného dopravce. O případném zvýšení poštovného budete včas informováni.

Osobní odběr

Zboží si můžete po předchozí domluvě ZDARMA vyzvednout adrese:

Čapkova 71, Semily - kontakt: 777 908 225


Možnosti platby

Platba přes platební bránu GoPay

Za objednávku zaplatíte rychle a pohodlně přes platební bránu. Použít můžete následující typy plateb:

  • platební kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)
  • kryptoměnou bitcoin
  • Google Pay
  • Apple Pay

Platba převodem na bankovní účet

Číslo našeho účtu: 2601185687/2010

Zboží je odesláno po připsání částky na náš účet, což může trvat 1-3 dny. Přijímáme pouze české koruny, proto tento typ platby nabízíme jen pro zákazníky z ČR.

Pokud převod uskutečníte dnes, peníze se na našem účtu obvykle objeví následující pracovní den. Někdy se tak stane i v den převodu. Záleží na načasování a vaší bance. My používáme Fio Banku.

Platba na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na vámi určené adrese. Při využití této služby se k ceně vybrané dopravy přičítá 45 Kč.

Platbu dobírkou nabízíme jen v ČR. Lze ji využít jen u některých způsobů dopravy.