Cena dopravy

Při objednávce nad 1 500 Kč je dopravné Zásilkovnou ZDARMA (neplatí pro platbu dobírkou a balíčky těžší než 5 kg vč. balení).

Objednané zboží nad 3 000 Kč je dopravováno ZDARMA (vybrat si můžete mezi Zásilkovnou a Doručením na adresu). Pokud si vyberete doručení na adresu, balíky posíláme v tomto případě vždy prostřednictvím Zásilkovny (balík převezme dopravce, který je v daném momentě nejméně vytížený - Intime, DPD, Česká pošta,...)

Ceník

do 5 kg5 - 10 kg10 - 20 kg
Zásilkovna65 Kč125 Kč-
Doručení na adresu (nejlevnější dopravce)*/**99 Kč129 Kč-
PPL*115 Kč129 Kč139 Kč

* doručení je přímo na vaši adresu

** od 18.12 zboží prostřednictvím tohoto dopravce nezasíláme. Zboží si můžete nechat zaslat pouze postřednictvím Zásilkovny na pobočku a nebo PPL na adresu.

PPL se také používá pro dopravu kojících polštářů.

Dobírka + 45 Kč k vybrané dopravě

Mapa výdejních míst sítě Zásilkovna - Více než 1600 poboček v ČR!

Pokud si přejete zboží zaslat za hranice ČR (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko,....) je to samozřejmě také možné. Nejčastěji zasíláme prostřednictvím Zásilkovny, kde poštovné vychází nejlevněji. Cena se odvíjí od hmotnosti a rozměrů zásilky a proto nás v tomto případě kontaktujte e-mailem a my vám dáme zpětnou informaci o ceně poštovného.

Jde to i levněji

Pokud jste si vybrali dopravce Českou poštu a vaše objednávka obsahuje zboží malých rozměrů a váhy, např. kojící korále, hračky, kojící vložky, několik kusů látkových vložek, 3-4 ks svrchních kalhotek či 1-2 kalhotkové pleny, je možné zboží zaslat jako doporučené psaní a to za 59 kč. Pokud Vaše objednávka splňuje tato kritéria, po objednání se vám ozveme a cenu dopravného snížíme. Nevadí, pokud jste platbu již odeslali, rozdíl vám pošleme zpět. Pro platbu dobírkou se k této částce přičítá 35 Kč.

Váha nad 20 kg

Pokud se vám v procesu objednávky zobrazuje pouze osobní odběr, orientační váha zboží, se kterou e-shop pracuje, nejspíš překročila 20 kg (může se to stát při objednání pracích gelů či prášků). V tomto případě nás prosím kontaktujte a my Vám spočítáme cenu dopravy dle skutečné váhy zboží.

V případě, že odešlete objednávku s výběrem dopravce a my pak při zpracování zjistíme, že je zásilka těžší než 20 kg, bude účtováno poštovné dle tarifu České pošty. O případném zvýšení poštovného budete včas informováni.

Osobní odběr

Zboží si můžete po předchozí domluvě ZDARMA vyzvednout adrese:

Tyršova 27, Semily - kontakt: 777 908 225


Možnosti platby

Platba přes platební bránu GoPay

Za objednávku zaplatíte rychle a pohodlně přes platební bránu. Použít můžete následující typy plateb:

  • platební kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)
  • použitím účtu GoPay
  • kryptoměnou bitcoin

Platba převodem na bankovní účet

Číslo našeho účtu: 2601185687/2010

Zboží je odesláno po připsání částky na náš účet, což může trvat 1-3 dny. Přijímáme pouze české koruny.

Pokud převod uskutečníte dnes, peníze se na našem účtu obvykle objeví následující pracovní den. Někdy se tak stane i v den převodu. Záleží na načasování a vaší bance. My používáme Fio Banku.

Platba na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Při využití této služby se k ceně vybrané dopravy přičítá 45 Kč.

Platba přes platební bránu

Platba proběhne ihned po stvrzení objednávky. Přenos informací o platební kartě je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.