Tipy na dárek pro ženu

Každou ženu potěší originální dárek s hezkým designem. Máme pro vás pár tipů na dárky, které určitě potěší a zcela jistě u vás doma najdou využití.


Přírodní deodoranty

Dárek - přírodní deodorant

100% Přírodní deodoranty jsou funkčním a nádherně voňavým dárkem. Koncentrace vůní je opravdu silná a deodorant vydrží dlouho.

Vybrat si přírodní deodorant


Látkové odličovací tampony

Heboučké a pratelné odličovací tamponky jsou skvělou alternativou k těm jednorázovým.

Vyzkoušej látkové odličovací tampony


Ručně vyráběná kosmetika

Přírodní mýdla

Luxusní handmade mýdla s krásným designem a vůní - dárek, který potěší nejen ženy, ale i všechny členy domácnosti.

Jít na přírodní mýdla


Voskované ubrousky

Voskovaný ubrousek dokonale nahradí často používané igelitové sáčky, potravinové fólie nebo alobal. Je vyrobený z čistě přírodních materiálů a jeho údržba je jednoduchá. Drží přesně takový tvar, jaký potřebujete, a jsou báječně univerzální (zabalí, zakryjí nebo se promění v kapsičku).

Chci ho vyzkoušet


Tuhý šampon či šampuk

Dárek - tuhé šampony a šampuky

Plnohodnotná alternativa ke klasickým tekutým šamponům. Hodně pění, krásně voní a obsahují pouze rostlinné složky bez přítomnosti škodlivých chemických látek.

Kouknout na šampony a šampuky


Kojící korále

Dárek - kojící korále

Dřevěné nebo silikonové korálky, které při kojení zaměstnají ručičky vašeho miminka. Žena ho může použít i později jako krásný doplněk k šatům či tričku.

Chci vidět kojící korále


Plenkovník nebo obal na průkazku

Plenkovníky a obaly na očkovací průkazy

Praktické pomůcky pro všechny ženy, které neustále hraboší v tašce a něco hledají :) Díky obalům budete mít vše zorganizované a krásně po ruce.

Mrknout na vzory plenkovníků

Vybrat si obal na průkazku


Látkové vložky

Dárek - látkové vložky

Originální a praktický dárek jak pro ženy, které už s nimi mají zkušenosti, tak i třeba na zkoušku pro dospívající dcery. Látkové vložky jsou velice příjemné, prodyšné, mají hezký design a jistě stojí za vyzkoušení. 

Mrknout na látkové vložky


Milníkové kartičky

Dárek - milníkové kartičky

Zajímavým a jistě netradičním dárkem jsou i milníkové kartičky, které udělají radost hlavně novopečeným maminkám. Díky nim mohou zaznamenávat ty nejradostnější a neopakovatelné momentky s jejich dítkem.

Vybrat milníkové kartičky


Bambusové brčko či kartáček

Bambusová brčka a kartáčky

Zero-waste výrobky z bambusu si žena určitě zamiluje.

Vybrat bambusové brčko

Jít na bambusové kartáčky


Nevíte co vybrat?

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz EkoDěcko

Chtěli by jste někoho obdarovat, ale nevíte, jaký dárek vybrat? Nebo prostě jen chcete mít jistotu a vyhnout se prodlevám při doručení? Náš dárkový poukaz vám pošleme e-mailem a platí 6 měsíců od zakoupení.

Vybrat dárkový poukaz


Jak ušetřit?

Při objednávce můžete využít dopravy Zásilkovnou nad 1 500 Kč ZDARMA nebo si zboží osobně vyzvednout v Semilech. Při větší objednávce můžete zase získat množstevní slevy. Tak ať se hezky vybírá ;-)