Světový týden respektu k porodu 2019

Rok 2019 je poprvé, co se zapojujeme do Týdne respektu k porodu. Tato akce je součástí mezinárodní kampaně "World week of respect for childerbirht", jehož záměrem je vrátit celý porodní proces do rukou rodiček a informovat veřejnou i lékařskou odbornost o nejnovějších odborných doporučeních, nikoliv dle zajetých a zastaralých postupů a zvyků.

My chceme podpořit nejen zodpovědnost ke svému zdraví a zdraví dítěte, ale i k přírodě. Je to pro nás skvělá příležitost představit budoucím maminkám moderní látkovací doplňky - pratelné látkové vložky a kojící vložky. Přírodní materiály, ze kterých jsou vyrobeny (v mnoha případech biomateriály) jsou nesrovnatelně příjemnější, prodyšnější a celkově zdravější než jejich jednorázové alternativy. Látkové vložky vydrží po mnoho let a i přes vyšší počáteční investici jsou finančně výhodnější (investice se navrátí v průběhu cca 2-3 let).

My vám v Týdnu respektu k porodu, který připadl na 13. - 19.5.2019 nabízíme výhodnou cenu produktů od TOP českých a slovenských výrobců.

Týden respektu k porodu 2019

Rychlá orientace ve slevách

Látkové a kojící vložky Lalah15 -20%

Látkové a kojící vložky Lillybe, Petit Lulu: 10%

Látkové a kojící vložky By Veru, Breberky, Merascus, Mil.love, BabyTree, Anavy7%

Menstruační kalíšky: 10 - 15%

Doprava a osobní odběr zdarma

Pokud nakoupíte zboží nad 1500 Kč a zásilka má do 5 kg, můžete si zboží zdarma vyzvednout na odběrných místech sítě Zásilkovna, která má více než 1100 poboček po celé ČR.

Dále provozujeme 2 naše odběrná místa: v Semilech a na Praze 4 (metro Pankrác). Více zde.

Pokud si zakoupíte pouze pár kousků látkových vložek či kojících vložek na zkoušku (do cca 10 Ks) můžeme zaslat zboží jako doporučený dopis za 59 Kč.

Pokud preferujete dopravu Českou Poštou, DPD nebo má váš balík pro Zásilkovnu nad 5 kg, dopravné neplatíte už při nákupu nad 3000 kč.

Nevíte si rady při nákupu?

Zavítejte do naší poradny:

ČLÁNKY O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH VÍCE INFORMACÍ O MENSTRUAČNÍCH KALÍŠCÍCH

Nebo nám volejte na číslo 777 908 225 a pište na e-mail sarka@ekodecko.cz. Rádi si s vámi popovídáme a pomůžeme s výběrem.