Získané slevy: |
Žádné :( | Jak je získat? |
Krásně zabalený voňavý dáreček k narozeninám či Vánocům. Obsahuje čistě přírodní handmade výrobky.
Dostupnost:
0 ks ks
Tento produkt je momentálně nedostupný
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
V balíčku najdete:
Intimní mýdlo bez parfemace Erdé
Deodorant - Neparfémovaný
Bombička do koupele - okurková
Deodorant je bez vůně, je tak ideálním pro ty, kdo nechtějí ničím rušit vůni svého oblíbeného parfému. I přesto, že neobsahuje žádné éterické oleje, perfektně funguje celý den. A navíc se hodí i pro pány.
Bombička do vany po vhození do koupele začne šumět a uvolňovat výtažky z olejů a bylin. Po použití je pokožka ošetřena a vyživená, zanechává sametový pocit na pokožce.
Mýdlo je velmi pěnivé a sametové a svým složením antibakterální, antiseptické, zvyšuje obranyschopnost intimních partií a navozuje pocit čistoty a osvěžení.
Krásně zabalený voňavý dáreček. Vůně se hodí pro chlapa, proto ten název, ale mohla by oslovit i ženu. Obsahuje čistě přírodní handmade výrobky.
Krásně zabalený voňavý dáreček k narozeninám či Vánocům. Obsahuje čistě přírodní handmade výrobky.
Krásně zabalený voňavý dáreček k narozeninám či Vánocům. Obsahuje čistě přírodní handmade výrobky.
Krásně zabalený voňavý dáreček k narozeninám či Vánocům. Obsahuje čistě přírodní handmade výrobky. Foto je pouze ilustrativní.