Yellow and Blue - Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny 200g

Alternativa oblíbeného žlučového mýdla, vhodná i pro vegany (neobsahuje palmový olej ani živočišné složky). Vhodné na odstranění skvrn i celkové ruční praní.

Více informací

Výrobce: Tierra Verde  

Dostupnost:

1 ks

Skladem

144 Kč s DPH

Slevový systém

Parametry

Gramáž200 g

Více informací

  • Olivové mýdlo si poradí s běžnými organickými skvrnami (tuky z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno, hlína, inkoust apod.). 

  • Vhodné na ošetření znečištěného prádla před praním

  • Poslouží dobře i k ručnímu praní jemného prádla z hedvábí a vlny, dětského oblečení a obecně prádla pro osoby s citlivou pokožku

  • Zejména na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin

Jak se používá:

Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a jemně promneme. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál (hedvábnou kravatu nelze drhnout stejně intenzivně jako tepláčky. Necháme mýdlo cca 15 minut účinkovat, poté místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Když skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

Na co si dát při praní pozor:

Skvrny bílkovinného původu (krev, mléčné produkty) - nutné prádlo před praním ošetřit ve studené vodě - bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit.

Zjištění stálobarevnosti prádla - Při ošetření barevného textilu předem otestujte stálobarevnost látky aplikací mýdla na místě, které není vidět.

Složení:

 30 % mýdlo z olivového oleje, < 5 % citronový extrakt, chlorid sodný

Další podobné produkty