Sleva! Sada Čtvercovky - pro kluky

Sada EasyStart - novorozenecká pro kluky

Nejekonomičtější varianta plenkování, se kterou si vystačíte na první měsíce miminka. Vyberte si vzory, které se líbí právě vám.

Více informací

Dostupnost:

Dodání do 1 týdne

3 154 Kč s DPH

-5%

3 320 Kč s DPH

Namísto 3 340 Kč

Slevový systém

Parametry

Design proKluky
Typ zapínánísuchý zip

Více informací

Sada obsahuje:

  • 30 ks vysokogramážních čtvercových plen xKKo - 15ks Natural + 15ks Bělených

  • 2 ks snappi spony

  • 3 ks novorozeneckých svrchních kalhotek, vzory dle svého výběru ( Bamboolik, Anavy, Breberky)

  • 1 role Separačních plen celulózových Popolini

  • 1 ks žlučového mýdla
  • 1 pytel na pleny Petit Lulu

Foto je pouze ilustrační, vzory svrchních kalhotek si můžete vybrat podle svého vkusu - jen je třeba, aby byla jejich dostupnost skladem. Vybrané vzory nám uveďte do poznámky v procesu objednávky.

Cena sady se může trochu lišit v závislosti na vybraných plenách (stará x nová kolekce). Pokud by jste si přáli vyměnit značku svrchní kalhotek za jinou (Majab, Lillybe, Petit Lulu) je to o dohodě také možné....V tomto případě vám cenu ručně přepočítáme a zašleme dodatečně. Pokud jste zvolili platbu převodem, je lepší vyčkat na konečnou cenu.

Jako doplněk na návštěvy k babičkám, kamarádkám či doktorům můžete sadičku rozšířit i o pár kousků novorozeneckých AIO plenek - s těmi zvládne přebalit dítko snad i dědeček:) A navíc dělají také velmi malý zadeček a objem.

Pro miminka, která jsou již nějaký ten týden na světě a jsou hoodně učůraná nebo spí celou noc můžete vyzkoušet i kalhotkové plenky - doporučuji sintačku, motýlka, plenky od Lillybevícevrstvou plenku nebo pidiPuk . Tyto plenky mají oproti běžným kalhotkovým plenkám minimální vrstvu na zadečku a jsou o dost variabilnější.

Obsah balení

Související zboží