Sleva! Sada Čtvercovky - pro holky

Sada EasyStart - novorozenecká pro holky

Nejekonomičtější varianta plenkování, se kterou si vystačíte na první měsíce miminka. Vyberte si vzory, které se líbí právě vám.

Více informací

Dostupnost:

Dodání do 1 týdne

2 633 Kč s DPH

-5%

2 772 Kč s DPH

Namísto 2 772 Kč

Slevový systém

Parametry

Design proHolky
Typ zapínánísuchý zip

Více informací

Sada obsahuje:

  • 40 ks vysokogramážních čtvercových plen xKKo- 20ks Natural + 20ks Bělených

  • 2 ks snappi spony

  • 3 ks svrchních kalhotek, vzory dle svého výběru - 1 ks Bamboolik Minimimi + 1 ks Novorozeneckých Breberky + 1 ks Novorozeneckých Anavy

  • 1 role Separačních plen celulózových Popolini

  • 1 ks žlučového mýdla
  • 1 pytel na pleny Petit Lulu

Foto je pouze ilustrační, vzory svrchních kalhotek si můžete vybrat podle svého vkusu - jen je třeba, aby byla jejich dostupnost skladem. Vybrané vzory nám uveďte do poznámky v procesu objednávky. 

Cena sady se může trochu lišit v závislosti na vybraných plenách (viz. Bamboolik Minimini x jednovelikostní, stará x nová kolekce). V tomto případě vám cenu ručně přepočítáme a zašleme dodatečně. Pokud jste zvolili platbu převodem, je lepší vyčkat na konečnou cenu.

Jako doplněk na návštěvy k babičkám, kamarádkám či doktorům můžete sadičku rozšířit i o pár kousků novorozeneckých AIO plenek - s těmi zvládne přebalit dítko snad i dědeček:) A navíc dělají také velmi malý zadeček a objem.

Pro miminka, která jsou již nějaký ten týden na světě a jsou hoodně učůraná nebo spí celou noc můžete vyzkoušet i kalhotkové plenky - doporučuji sintačkumotýlka, plenky od Lillybevícevrstvou plenku nebo pidiPuk . Tyto plenky mají oproti běžným kalhotkovým plenkám minimální vrstvu na zadečku a jsou o dost variabilnější.

Obsah balení

Související zboží