Biorythme 100% přírodní deodorant roll-on Náhradní náplň (30g)

Máte doma již vypotřebovaný velký deodorant Biorythme a chcete koupit další? Nově stačí zakoupit samostatnou voňavou náplň a vsadit ji do plastového obalu. Ušetříte tak nejen něco málo z peněženky, ale hlavně další zbytečný obal navíc.

Více informací

Výrobce: Biorythme  

Dostupnost:

1 ks

Skladem

179 Kč s DPH

-25%

239 Kč s DPH

Slevový systém

Parametry

Gramáž25 - 28g
Součástí balenísamostatná náplň bez obalu

Více informací

  • Deodorant je dodáván pouze v recyklovaném papíře jako tuhý "stick"

  • Vsazení do starého obalu zabere méně než minutu

  • Koupí "nahatého" deoše přispějete částkou 10Kč na dobročinný spolek ForDogs

  • Deodoranty mají spotřebu 12 měsíců, ale vzhledem k zabalení pouze v papíře doporučujeme naháče vsadit do obalu co nejrychleji. Bude tak v té nejlepší možné kondici. Pokud byste ho v papíře přeci jen skladovali delší dobu, dopřejte mu prosím suché, tmavé místo o teplotě ideálně 15 - 20 stupňů (tedy ani lednice ani přímé sluneční záření).

Proč jsou levnější pouze o 10Kč oproti standardním deodorantům v obalu?

  • Výroba "nahatého deodorantu zabere o cca 30% času navíc než oproti verzi v obalu (musí se ručně vyšroubovat z tuby, která se používá jako forma)
  • Výrobu a prodej nebalené varianty chápeme jako pomoc přírodě a redukci obalového materiálu

Jak nový deoš zasadit do starého obalu?


1. Naháče do obalu dávejte až po úplném vypotřebování předchozího deoše, měla by být už vidět i "mistička" vysouvacího mechanismu.

2. Točením spodním kolečkem proti směru hodinových ručiček zasuňte "mističku" vysouvacího mechanismu úplně na spod obalu - dokud se nezarazí o dno.

3. Vnitřek i vnějšek obalu dobře vyčistěte pomocí jednorázové papírové utěrky nebo kapesníku, pokud máte denaturovaný líh nebo třeba vodku, můžete kapesník namočit do této jednoduché dezinfekce.

4. Z papírového pytlíčku vyjměte "nahatý" deoš a vybalte ho ještě z papíru.

5. Stick ("nahatý" deodorant) vsaďte dírou dolů do obalu - pomocí jemného tlaku prstů na vršek sticku. Pozor! Stick má na sobě drážky - ty přesně pasují do obalu (je to dobře vidět na videu) - je třeba drážky ctít a trefit se do nich.

6. Hotovo! (ještě můžete sloupnout starou etiketu a nalepit si na obal novou, kterou naleznete v pytlíku).

Další podobné produkty