Sleva! Novorozenecká sada látkových plen EasyStart - Unisex

Novorozenecká sada látkových plen EasyStart - Unisex

Nejlevnější sada látkových plen na novorozené miminko, se kterou si pohodlně vystačíte na prvních pár měsíců. Sada EasyStart je určena pro maminky, které chtějí přebalovat do klasických čtvercových plen. Sada v unisex barvičkách.

Více informací

Výrobce: EkoDěcko  

Dostupnost:

3 ks

Skladem

3 690 Kč s DPH

-5%

3 884 Kč s DPH

Slevový systém

Parametry

Design proKluky
Typ zapínáníSuchý zip

Více informací

Sada obsahuje:

 • 40 kusů čtvercových plen 70x70 cm Matějovský
 • 2 ks snappi sponek
 • 3 ks novorozeneckých svrchních kalhotek (výrobce Anavy, Bamboolik a Petit Lulu)
 • 1 role separačních plen celulózových Bez Chemie
 • 1 pytel na pleny Petit Lulu

Čtvercové plenky jsou u maminek novorozených miminek stále tou nejoblíbenější variantou. Díky nízké vstupní investici, dostačující savosti, univerzálnosti čtvercových plenek a jejich ultrarychlému schnutí se není čemu divit.

Nevíte jak miminko do čtvercové plenky zavinout? Mrkněte na náš článek Přebalování se čtvercovými plenami

Na úplný začátek vám bude stačit samotná čtvercová plínka, později bude nutno přidat vkládací plenku z bambusu nebo konopí. Pro miminka, která jsou již nějaký ten týden na světě a jsou hoodně učůraná nebo spí celou noc můžete vyzkoušet i kalhotkové plenky - doporučuji plenky na snappi sponu nebo vícevrstvé plenky. Tyto plenky mají oproti běžným kalhotkovým plenkám minimální vrstvu na zadečku a jsou o dost variabilnější.

Další podobné produkty

 • Velká plenková sada Bamboolik AI2 obsahuje kompletní sadu plenek, které vám vystačí pro dítko od narození až po nočník. Jedna látková taška plen oproti cca tuně těžko rozložitelného odpadu, který vyprodukuje průměrné miminko na jednorázových plenkách.

  12 318 Kč 12 699 Kč -3%
  Dodání do 1 týdne
  Sleva!
 • Střední plenková sada Bamboolik Kombi obsahuje kompletní sadu plenek, které vám vystačí pro dítko od narození až po nočník. Můžete si vyzkoušet jak kapsové pleny, tak i AI2 systém.

  14 258 Kč 14 699 Kč -3%
  Dodání do 1 týdne
  Sleva!
 • Střední plenková sada Bamboolik AI2 DUO je vhodná pro ty, co si chtějí doplnit svoji stávající výbavu a nebo kombinují látkové plenky s jednorázovými.

  5 528 Kč 5 699 Kč -3%
  Dodání do 1 týdne
  Sleva!