Značky Počet značek: 84

 • Active Holiday

  Česká firma zabývající se oblastí plavání novorozenců, batolat a kojenců. Vyrábí kompletní sortiment vybavení na dětské plavání (plavky pod značkou Swim Nappy, čelenky, botičky, vesty). Výroba probíhá kompletně v České republice pod jejich dohledem, proto můžou ručit za prvotřídní kvalitu při srovnatelné ceně s výrobky pocházejícími z Číny.

 • Alucha

  Alucha vznikla na začátku roku 2016 jako česká značka látkových vložek. Alena Hradilová je maminka tří dětí. Zakládá si na kvalitě. Vybírá pro vás certifikované a zdravotně nezávadné materiály, často v BIO kvalitě. Chce podpořit ekologicky smýšlející ženy v jejich jedinečnosti a přijetí sebe sama. Její vložky jsou vesele barevné a jejich používáním se na svoji menstruaci začnete poprvé těšit.

 • Anavy

  Značka  plenek Anavy se v poslední době začala hodně soustředit na výběr vzorů zejména PUL materiálu, které zákazník nikde jinde nenajde. Navíc jejich PUL materiál vzniká z recyklovaných PET lahví a tím zase posouvají výrobu o krok dále, s menším dopadem na životní prostředí. Rozhodně doporučuji vyzkoušet jejich novinku Anavy AIO Organic - plenka z čistě organické bavlny, štíhlounká a savá. Unikátní a odladěný střih, který myslí na všechny detaily.

 • Aponka

  Když její syn dostal od známých plastové kousátko, řekla si, že nechce, aby její dítě jako první z tohoto světa ochutnalo kus plastu... A tak šla pro lipovou větev, kterou si kdysi přinesla domů, že se jistě bude někdy hodit, a po několika hodinách práce vzniklo první kousátko.

  Další vznikaly pro kamarádky a když viděla, jak jsou matkami i dětmi oblíbené, rozhodla se to zkusit ve větším...

 • Attitude (Kanada)

  Prvotřídní drogerie a dětská kosmetika z Kanady. Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích („worry-free ingredients“), nenajdete zde žádné složky, které by (ač neviditelně) mohly škodit našemu zdraví. Originální obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné. Přírodní výrobky značky ATTITUDE překrásně voní a mají schopnost pěnit. Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů.

 • BabyTree (SK)

  Slovenská značka BabyTree je v Čechách zatím neznámá, ale na Slovensku už má výrobkyně Janka tisíce prodaných výrobků a 100% spokojených zákaznic. Vše šije sama a její plenky zaujmou hlavně krásným zpracováním a designem. 

 • Bambi Roxy (SK)

  Bambi Roxy je malá slovenská firma, která od roku 2011 nabízí na slovenském a evropském trhu látkové plenky z kvalitních evropských a u některých druhů i amerických materiálů. Po celou dobu klade velký důraz na kvalitu, ekologii a inovativnost produktů.

 • Bamboolik

  Firma Bamboolik svoji novinkou prostě vždy překvapí. Jedna z mála značek, co je opravdu inovativní a jde si svoji cestou. Na trh přinese vždy plenku, která nemá konkurenci. Jako příkladem může být unikátní systém přebalování AI2, AIO plena DUO a nebo jejich největší novinka kalhotková plena. Vždy přijde s něčím co tu ještě český trh nezažil.

 • Beco (Německo)

  Dětksé plavky Beco možná znáte pod názvem českého distributora - Matuška Dena.

 • Bez Chemie

  Projekt Bez Chemie je vyústěním více než desetileté práce, která spočívala hlavně v budování povědomí českých domácností o ekologických alternativách jejich každodenních potřeb. Mimojiné je to i výrobce separačních plen v roli. Celulózové i ty z 50%polyesteru/50% viskózy jsou kompostovatelné.

 • BIBS (Dánsko)

  Jednoduché a stylové dudlíky BIBS jsou navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 30 letou tradicí. Vynikají svým designem a především širokou paletou zemitých barviček. Savička je vyrobena ze 100% -ního přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký. 

 • Bio Babby (Francie)

  Ekologické jednorázové plenky Bio Babby jsou velmi šetrné k dětské pokožce a přitom vynikají skvělou savostí srovnatelnou s konvenčními plenkami. Jsou vyráběné ve Francii, kde jsou (a nejen tam) velmi populární.

 • Biorythme

  Biorythme – to jsou nejen voňavé výrobky, které budou zdobit vaši koupelnu nebo noční stolek, ale především funkční přírodní kosmetika, která splní to, co slíbí.

 • Breberky

  Samotný příběh Breberek se začal psát koncem roku 2015, kdy se narodila první dcera Emička. K myšlence látkování Elišku (zakladatelku firmy) v těhotentví přivedla kamarádka Jana, kterou jí do života přivála právě endomtrióza. Věděla, že nemůže být žena v domácnosti na 100%, potřebuje totiž neustále něco tvořit a budovat. Na podzim dostala nápad, že zkusí najmout pár švadlen a rozjet šití právě látkových plenek. Omrkla si trh, domluvila první spolupráci a vrhla se do toho po hlavě. Na začátku roku 2016 už frčel facebookový obchod a svět látkování Elišku doslova pohltil. Aby toho nebylo málo, dala si za cíl podílet se i na zaměstnávání sociálně znevýhodněných, dnes v její šicí dílně tedy pracují především maminky školních a školkových dětí, lidé s částečným invalidním důchodem a spolupracuje i s místní chráněnou dílnou. Látkové pleny Breberky se vyznačují především úzkým střihem mezi nožkami a vysokým sedem, často tak sednou jak hubenějším dětem, tak i buclatějším miminkům.

 • Bubugau

  Máma dvou lumpíků, starší se narodil s atopickým ekzémem, takže látkové plenky byly jasnou volbou. A jak už to bývá, člověk se do nich zamiluje a neví, kdy s šitím přestat, takže se tvoření věnuje ve veškerých volných chvílích, kterých je někdy méně, jindy více :-)

 • By Veru

  Látkové plenky od značky By veru si získaly svojí oblíbenost zejména kvůli svému skvělému střihu, savosti a originalitě. Velmi populární jsou natahovací kalhotkové pleny pro akční děti a nebo její Puk pleny, které jsou hodně variabilní. 

 • Caltha

  Caltha - latinsky blatouch, ale také značka přírodní kosmetiky ze srdce Moravy. Za značkou stojí Michaela Vaněčková, která se samotnou tvorbou kosmetiky zabývá od roku 2010. Nejdříve zkoušela výrobky na nejbližších členech rodiny a přátelích. Dneska má již stálý okruh příznivců, kteří odebírají produkty na základě dobrých zkušeností. "Vytvářet hodnotné a potřebné kosmetické produkty mi dává v životě smysl a naplňuje mě obrovskou radostí."

 • Curanatura (SK)

  Slovenská značka Curanatura stojí za skvělými bambusovými kartáčky, které jsou zdravé a 100% biologicky rozložitelné. Výroba pochází z Číny.

 • Dana Sádilová

  Dřevomalba je hlavní náplní volného času Dany Sádilové. Všechny výrobky začišťuje brusným papírem a poté maluje zdravotně nezávadnými akrylovými barvami, které mají atest pro použití na dětské hračky a atest pro styk se suchými potravinami.

 • Dawki

  Za značkou Dawki stojí Helena Černá, která se ručním pracem začala věnovat, když ji maminka v 15-ti letech naučila háčkovat. Postupem času začala šít a dnes už tento koníček zabírá celou pracovnu. U nás v sortimentu od ní najdete látkové intimky a zero waste pytlíky na nakupování. Ráda také zkouší nové věci a šije na zakázku. Všechny její věcičky jsou dělané s velkou láskou, radostí a především nadšením z výsledků. 

 • Denkmit (Německo)

  Od němecné značky Denkmit nabízíme účinné žlučové mýdlo na odstranění skvrn.

 • Domky

  Na začátku všeho stála maminka, která chtěla opakovaně použitelnou kapsičku na jídlo pro svého ročního syna Dominika. První vyrobená kapsička s obrázkem jejího synka byla od jeho 6-leté kamarádky Laury. Postupem času se začínal rozrůstat sortiment kapsiček a příslušenství k nim. Jejich heslem je:" Co si naplním, to si taky sním ":)

 • EkoDěcko

  I my jsme se postili do výroby. Začináme s látkovými tampóny, ale už pracujeme na dalších vychytávkách. Nechte se překvapit.

 • Ella´s House

  Ella´s house je malá rodinná společnost z Opavy.

  Jako jedni z mála českých výrobců se zaměřují na výrobky z vysoce savého a odolného konopno-bavlněného materiálu. V jejich sortimentu najdete látkové pleny, svrchní kalhotky, plenkové doplňky a výrobky pro maminky.

 • Eoné

  Eoné je malá rodinná firma, zabývající se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Kosmetiku vyrábí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které sami pěstují a sbírá v čistém prostředí Národního parku České Švýcarsko, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin, které pečlivě vybírá a nakupuje po celém světě.


 • Feel Eco

  Feel Eco je firma z jížní Moravy. Její produkty se snaží vyrobit v souladu s přírodou pro děti a zdravý domov. Produkty pro děti a kojence neobsahují žádné parfemace, alergeny a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí a osob s citlivou pokožkou. 

 • Fox-plenky

  Maminka Veronika byla tvořivá již od mala, ale k šití se dostala až v těhotenství. Nejdříve šila a testovala plenky jen pro své miminko, později však začala své produkty nabízet i jiným maminkám. Pod svoji značkou Foy prodává různé typy plenek a doplňků k nim. Jeden z nejoblíbenějších produktů jsou její natahovací plenky a myslím, že i její horká novinka - tréninkové kalhotky se brzy stanou hitovkou.

 • Frosch (Německo)

  Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda.

 • Gadeo

  Jana šije s radostí, plným nasazením a v malých sériích. Stále hledá nové netradiční, ale líbivé spojení barev a vzorů. Někdy je to trochu divočina, ale o to jí jde ... vybočit ze stereotypu. Vytváří komfortní, moderní a účelové produkty, které vám budou dobře sloužit. Gadeo je určeno všem z vás, kteří se nechcete ztratit v davu.

 • Handmade Jana

  Jana pro nás šije tašky a pytle do školy či školky a také látkové ubrousky na svačinu.

 • Jana Laštovičková

  Ruční práce jsou jejím velkým koníčkem a stále vymýšlí něco nového. Z její tvorby u nás najdete především háčkované medvídky, kousátka a botičky pro nejmenší.

 • Jantarové korálky (Litva)

  Pravé jantarové korálky, ručně vyráběné malými rodinnými dílnami v Litvě. Mají potřebné certifikace a vynikají svou kvalitou. Jsou ručně vyrobeny z ohlazených, vyleštěných kousků jantaru.

 • Joli Petit

  Majitelka a zakladatelka Lucie Vlašinová si název své značky Joli Petit složila ze 2 velmi výstižných francouzských slov - malý a pěkný :-) V současné době pracuje jako vychovatelka ve školní družině. Může tak skloubit jak vedení své značky, tak stálý měsíční příjem. Výroba látkových plen není tedy zatím její hlavní pracovní činností, ale spíše koníček, který roste. Je to prostor pro sebevyjádření se vším, co vedení značky obnáší. Plány do budoucna jsou však velké.

 • KatyvBaby

  Název značky je kombinací křestního jména a příjmení za svobodna + "baby". Krásně vystihuje pro koho jsou produkty určené. Kateřinu šití provází celý její život a již před narozením prvního potomka si ušila celou plenkovou výbavičku. Od té doby plenky prošly mnoho změnami. Jak sama říká "Není těžké něco vymyslet, ale doladit to k naprosté spokojenosti zákaznic". Výroba pochází ze severu moravy - Frýdku-Místku.

 • Kikko / Xkko

  Zpočátku malá rodinná firma Xkkko vznikla v roce 2000. Postupně se rozrůstala, v roce 2006 začala spolupracovat s designérským studiem Kantor‘s creative club a brzy na to vytváří značku Kikko. Rok nato  díky nové značce a novým obalům zaznamenává obrovský, skokový nárůst prodejů. Značka Xkko to nejsou jen látkové pleny, ale i osušky, oblečení pro děti, plavky i nosící šátky.

 • Kimi

  Ilona Kučerová působí na českém trhu v oblasti oblečení pro děti a nastávající maminky profesionálně již přes dvacet let. Ráda kombinuje materiály i techniky. Nejraději má úplety, oblečení z nich je příjemné a hlavně pohodlné. To děti ocení nejvíce. Nikdy dopředu neví, jak bude výrobek vypadat. Všechno vzniká jak sama říká "cestou". Prvně přijde inspirace, nápad, pak že by to mohlo vypadat tak a tak a nakonec z toho vznikne úplně něco jiného. Všechno dělá poctivě a s láskou. Tomu také odpovídá jak kvalita výrobků, tak i nevšední a originální vzhled věciček.

 • Kovap

  Tradiční české výrobky značky Kovap jsou vyráběny z ocelového plechu, který je povrchově upraven ekologicky a zdravotně nezávadnými barvami. Plasty jsou využívány minimálně, tím se šetří nejen životní prostředí, ale hračky jsou pevné a odolné i při méně šetrném zacházení.

 • Kulišárny

  Kreativní maminka Katka neustále vymýšlí novinky, aby se dítka alespoň na chviličku zabavila a dopřála nám trochu oddechu. Vyrábí praktické věcičky jako kojící korále, klipy na dudlík a kousátka v krásně sladěných barevných kombinacích.

 • LalaH

  Maminka tří dětí, Laura, šije precizní látkové vložky především z bio materiálů. Má originální a snadno zapamatovatelný styl. Mezi její oblíbené materiály patří použití velmi příjemného bio beránku.

 • Lavera

 • Lenka Pernicová

  Lenka už od mala miluje ruční práce. Zkusila spoustu věcí, ale práce se silikonovými a dřevěnými korálky ji zaujala natolik, že se věnuje už od roku 2016, kdy otěhotněla a začala vyhledávat pomůcky pro maminky. Kolem sebe měla i spoustu těhotných kamarádek, pro které hledala originální dárečky a právě na tyto šperky a hračky narazila.
  Původně chtěla obdarovat jen kamarádky, ale okolí se její práce líbila a tak v ní pokračuje dodnes Srdce:)
 • Lillybe

  Majitelka značky Lillybe Nikol Jelínková je také velmi zdařilou švadlenkou :)  Za lásku k šití vděčí své mamince, která ji k němu již od dětství vedla. O další zručnost a um se postarala střední škola, ale nejvíce zkušeností nabyla v každodenním životě. Její pleny jsou originál, nikoho nekopíruje a při šití vychází ze svých vlastních zkušeností a z požadavků maminek. Vyrábí také spoustu doplňků pro přebalování i látkové vložky.

 • Little Finger

  Název značky Little Finger je prostý překlad jména zakladatelky Jany Malíkové :) Grafická designerka z povolání se na mateřské dovolené pustila do tvorby ručně malovaných, didaktických hraček, vyrobených z tvrdé bukové překližky.

 • LTZ Libštát s.r.o.

  Tradiční výrobce čtvercových látkových plen ze severu Čech.

 • Lunette (Finsko)

  Značka Lunette vznikla již v roce 2005 a za jejím zrodem stojí Heli Kurjanen. Ta si pro svoji potřebu v roce 2004 zakoupila menstruační kalíšek. I když jím byla nadšená, vymyslela zlepšení a pustila se do podnikání. Dnes mají kalíšky Lunette zastoupení v celé Evropě, USA, Austrálii a Novém Zélandu.

 • Lupastro

  Autorkou látkových plen Lupastro je Lada z Jestřábích hor. Šití nebyla nikdy její hlavní pracovní činnost, profesně se ubírala jiným směrem, ikdyž vystudovaný obor ji v šití dával velkou výhodu. Pak přišly tři děti a svůj volný čas vyplňovala hlavně šitím. A jelikož ji šití nesmírně baví, rozhodla se nabídnout výrobky i ostatním. Při šití je pro ni důležitá výdrž výrobků a kvalita materiálů.

 • Majab

  Za firmou Majab stojí Magdaléna Černá, která látkové plenky a doplňky k látkování vyrábí na pomezí Valašska a Slovácka. Látkové plenky pro ni nejsou jen módní póza, ale je to i životní styl - ochrana životního prostředí a zdraví dětí je pro ně vždy na prvním místě.

   Je dlouholetým výrobcem na českém trhu a její produkty mají skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Vítěz v aketě Plena Roku 2016.

   

 • Matějovský

  Firma Matějovský se zabývá především výrobou ložního povlečení vyšší kvality od roku 1990. My jsme si vybrali látkové pleny od tohoto výrobce zejména kvůli jeho kvalitě, solidnímu jednání a také lokalitě ( sklad i obchod se nachází přímo v Semilech).

 • Me Luna (Německo)

  Me Luna je první menstruační kalíšek německé výroby. Je vyroben z TPE (termoplastický elastomer), což je materiál, ze kterého se vyrábí například dětské dudlíky. Má zcela hladký vnitřní povrch což usnadňuje čištění. Na spodní části kalíšku jsou rýhy pro snadnější vyjmutí.

 • Meracus

  Česká značka látkových vložek Meracus vznikla v roce 2012 na základě velkého zájmu žen o látkové vložky. Základní vize značky „vyrábět atraktivní, pohodlné, kvalitní, ekologické a přitom cenově stále dostupné dámské vložky“ se od jejího založení nijak nezměnila. 

 • Merula (Německo)

  Autorkou menstruačního kalíšku Merula Cup je Merle-Marie Forstmann a kalíšek se vyrábí v Německu už od roku 2016. Původně byl vymyšlený jako jednovelikostní, až roku 2018 přišla autorka s ještě větší variantou XL. Oproti ostatním kalíškům se odlišuje svým jedinečným designem - kulovitým tvarem, který se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Navíc je to jeden z největších kalíšků, s objemem 38ml se hodí jak pro slabou, tak i pro silnou menstruaci.

 • Mil.love

 • Moltex (Německo)

  Plenky MOLTEX nature no. 1 mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, která sahá až do roku 1961. Mezi největší přednosti značky MOLTEX nature no. 1 patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, minimální eko-dopady, a dnes již přes 50 let specializace na tento produkt.

 • Mushie (Dánsko)

  Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější. Mushie - prémiová designová značka pro nejmenší. 

 • Mýdlárna Erdé

  Mýdla Erdé vznikají na malé farmě u lesa. Výrobkyně Renata používá silné výluhy. V každém mýdle se nachází alespoň jeden macerovaný olej nebo máslo, bylinky a esence. Bylinky a maceráty do bylinných mýdel si suší a připravuje sama ručně. Barví přírodními barvivy jako je mrkev, hrách, kopřiva, dýně, káva nebo používá barvy do potravin.

 • Nappynat (Itálie)

  Plenky Nappynat byly vyvinuty před pár lety v Itálii. Prioritou výrobce je zdraví dětí i jejich rodičů a rovněž minimální dopad na životní prostředí. Plenky Nappynat jsou absolutně jedinečné, jelikož jsou vyráběny výhradně z rostlinných surovin. Poskytují tak 100% přírodní šetrnou péči pro vaše nejmenší.

  Pro výrobu plenek výrobce po důkladném výzkumu zvolil bioplast, který se skládá z rostlinných škrobů (např. kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina). Tento materiál je čistý, přírodní, antibakteriální a udržuje přirozenou rovnováhu pokožky bez potřeby krémů a jiných chemických látek.

 • Naturinka

  Inspirací k založení Naturinky byla Báře Kálnássy dnes již pětaosmdesátiletá babička, zásobující své potomky láskou, domácími mýdly, džemy, sirupy, pletenými ponožkami a svetry, háčkovanými taškami apod. Od roku 2013 vyrábí mýdla, šampony a krémy, které jsou přesně takové, jaké je potřebují její děti a rodina - vyrobené za studena, z nejkvalitnějších surovin dostupných na českém trhu a bez syntetických konzervantů.

 • Naty (Švédsko)

  Naty Nature Babycare je švédská společnost, která byla založena téměř před 20 lety paní Marlene Sandberg - „matkou průkopnicí“, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší jednorázovou plenku. Plenky Naty jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. K jejich výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiály. Velké plus těchto plen je, že jsou z 60 - 70 % vyráběny z přírodních zdrojů a neobsahují parfémy, chlór, latex ani TBT (tributyltin). 

 • Pavlína Vlková

  Pavlína pro nás vyrábí uzavírací látkové pytlíky na nakupování. Ty jsou vyrobeny ze zbytkových materiálů.

 • Petit Lulu

  Značka Petit Lulu je známá zejména obrovským množstvím vzorů jak bavlněného úpletu, tak i PUL materiálu na svých plenkách. Navíc začali výrobky s PUL materiálem vyrábět z již recyklovaného materiálu a tím jsou zase o krok blíže přírodě. Jejich nejznámější a asi i nejoblíbenější je systém SIO systém, který mají opravdu promakaný. Novinkou jsou také tréninkové kalhotky, které by jste od spodního prádla ani nerozeznali :)

 • Popolini (Itálie)

  Popolini je italský výrobce látkových plen a dopňků. V naší nabídce najdete především separační pleny.

 • Qalt Rakovník

  Qalt je tradiční výrobce spotřební chemie, zejména pracích, avivážních a čistících prostředků. Společnost působí na trhu od roku 1992. Známá je především díky výrobě pracího prášku a gelu "Batole"Vzhledem k tomu, že si slopečnost uvědomuje dopad používání pracích prostředků na životní prostředí, zařadila do programu prostředky, které získaly známku „Ekologicky šetrný výrobek“ od Ministerstva životního prostředí. Jedná se o výrobky řady EXCEL ECO a BATOLE ECO.

 • Radka Ježková

  Radka je momentálně na mateřské dovolené a ve volných chvílích háčkuje. U nás z její tvorby naleznete především dřevěné kojící korále, kousátka, náramky a řachtátka. K výrobě kojících a nosících korálků ji přivedla dcerka Kristýnka. Jako miminko si oblíbila šátek a nošení v něm. Proto Radce přišly korálky jako úžasný nápad a doplněk :-) 

 • Saloos

  Původní česká firma M+H (Míča a Harašta) pochází z jihomoravské Břeclavi a vznikla v roce 1993. Na český trh vstoupila s výrobou a prodejem dnes již absolutně nejrozšířenějších 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii pod značkou Saloos. Běžný sortiment byl záhy rozšířen o tělové a masážní oleje, výjimečné bio karité balzámy, bio regenerační obličejové oleje a celou řadu dalších přírodních produktů určených k péči o celé tělo. Tento postupný vývoj, zavádění novinek, zájem o čisté přírodní a tradiční receptury i další inovace přivedly firmu k současnému hlavnímu směru - k výrobě certifikované přírodní biokosmetiky. Firma jako první výrobce v České republice získala na své výrobky v roce 2007 certifikát kvality - CPK bio.

 • Sandra

  Sandra pro nás vyrábí voskované ubrousky z vlastního včelího vosku. Bydlí nedaleko Semil, tak to k nám má kousek.

 • Schlossarek

  Michaela Schlossarek se již dlouho zabývá kreativním tvořením. Začínala s tvorbou bižuterie (náušnic, řetízků a náramků). Tato tvorba ji dlouho držela a teprve poté až od kolegyně dostala šicí stroj, tak její díla dostala nový rozměr. Šití si zamilovala a nyní se věnuje především výrobě kreativních dárečků, kabelek a baťůžků. Ve svém logu má svoji micinu Sophii, která na její tvorbu dohlíží. Výroba pochází ze severní Moravy.

 • Simply Gentle (Anglie)

  Simply Gentle je značka organické kosmetiky pocházející z Velké Británie. Její výrobky jsou charakteristické těmi nejkvalitnějšími materiály.

  Odličovací vatové polštářky a vatové tyčinky jsou vyrobené ze 100% organické bavlny.

 • Sommi

  Věra Sommová šije látkové plenky, potřeby pro nošení dětí, oblečení pro děti i dospělé. Šije z českých materiálů jako je biobavlna, bambus, merino, len, bavlna, polyester. V našem sortimentu od ní najdete především její krásné kukličky, rychloprdky a pleny "odklápěčky".

 • Tea's Create

  Značka Tea's Create vyrábí designové šité spodní prádlo pro malé děti a také látkové a svrchní pleny. Výrobce pochází z Liberce.

 • Thirsties (USA)

  Americká společnost Thirsties je tradiční výrobce látkových plen pocházející z amerického Colorada. Působí na trhu již od roku 2004 a jsou hrdí na to, že mohou vyrábět produkty, které přispívají ke šťastnému a zdravému začátku života dětí a zároveň tím i pomáhat minimalizovat jejich první uhlíkovou stopu. Posláním společnosti je to, aby se látkování stalo dostupné pro každou rodinu a současně investovat do místní ekonomiky a udržitelných obchodních praktik.

  Výrobky Thirsties v naší nabídce:

  Přečtěte si:

  7 důvodů, proč vyzkoušet Thirsties

 • Tierra Verde

  Značka Tierra Verde, to jsou prací a bělící prostředky bez fosfátů, ropných derivátů, chlóru, syntetické parfemace, barviv enzymů a palmového tuku. Prací gely jsou na bázi extraktu z mýdlových ořechů v biokvalitě. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti. Tato značka patří pod československou firmu Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a je bez zahraniční účasti.

 • Tikiri (Srí Lanka)

  Hračky značky Tikiri, jejíž produkce se nachází kompletně na Srí Lance, jsou založeny na blahu miminek a batolat. A to již od jejich návrhu, který dbá na fyzický a emocionální vývoj dětí, přes eticky a ekologicky udržitelnou výrobu až po použité 100% přírodní materiály. Použitá míza z kaučukového stromu je odebírána udržitelně a šetrně tak, aby strom netrpěl. Materiál je ekologický, v přírodě rozložitelný a bezpečný i pro ta nejmenší miminka. Použité barvy jsou rostlinné a netoxické. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty ani žádné jiné škodlivé látky. Chcete-li svému děťátku pořídit přírodní a zábavnou hračku, a zároveň podpořit fair trade trh v méně rozvinutých částech světa, Tikiri je jasná volba!

 • Unuo

  Česká firma Unuo vyrábí dětské látkové plenky a všechno, co patří k dětem do tří let. Zakládala ji Petra Plemlová, která popisuje, že vše začalo, když byla se svými dětmi doma. Rozhodla se, že by chtěla podnikat. Začala kupova látky a z přebytků dělala oblečení pro své děti. Protože byla šetřivá, tak kupovala větší množství, velkoobchodně. Krátce na to si vytvořila svůj e-shop a firma začla růst. Vytváří si vlastní designy látek, které i samostatně prodává výrobcům. Její pleny Unuo patří k těm nejznámějším u nás a prodávají se i v zahraničí.

 • Verushka

  Výrobce látkových vložek.

 • Yháček

  Yháček je výrobce českých látkových plen a potřeb pro děti a jejich maminky z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. V našem sortimentu najdete zejména slintáčky a kalhotkové pleny.

 • Yuuki

  Menstruační kalíšek Yuuki je českým výrobkem. Stojí za ním firma YUUKI Company s.r.o.  a hlavně autorka myšlenky Zuzana Poláčková.

 • Zuza Design

  Zuzana Blindu vyrábí pod svou značkou Zuza Design milníkové kartičky pro vaše dětičky. Díky nim budete mít navždy zpečetěny ty nejkrásnější okamžiky s vašimi miminky a dětmi.